Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Celnicy z rentgenem w oczach [WIDEO] - Norwegia

Czytali temat:
Maciek M no wear (1448 niezalogowanych)
2 Posty
An Na
(annajoanna)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Celnicy z rentgenem w oczach [WIDEO]
Od kiedy w Trondheim jest straż celna lub graniczna?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Annajoanna napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Celnicy z rentgenem w oczach [WIDEO]
Od kiedy w Trondheim jest straż celna lub graniczna?

Moga byc na terenie calej Norwegii a nie tylko w Trondheim...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
dziesięć litrów piwa i o dwa i pół litra wódki ponad limit na trzech

to mogli na miejscu wypic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
161 Postów
Stały Bywalec
Zadna tajemnica,ze najlepszy 'rentgen' dla celnikow,to kablujace,polonoszkie swinie,na uslugach norweskich faszystow!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
Zapewne część z tego była na własny użytek, być może część miała zostać odsprzedana innym osobom




Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
161 Postów
Stały Bywalec
...i te czerwone,przepite,norweskie ryje,czekajace z roztrzesnieniem na kolejny transport z pl.
proszace chlopakow 'z rotacji' - byle tylko nikt ich nie podkupil!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
ja sie smialem z tego ze raczej watpie aby panowie chcieli to komus sprzedawac
przeciez to raptem nadmiar na jeden wieczor na trzech
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
na sprzedaż? chyba ktoś ma poczucie humoru albo jest jakiś nie do końca zrównoważony psychicznie, robią wielką aferę o ciut więcej niż dozwolona ilość, rozumiem mandat, ale aby w mediach o tym gadać? widziałem ile Norwegowie kupują w Danii, pewnie uznaliby że to na sprzedaż hurtową
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Elizabeth Tune
(Elizabeth111)
Wiking
Absolutnie nie rozumiem tego artykułu podanego przez tą ZASRANĄ MN(rasistoską,propagandową,dołującą totalnie,poniżającą ,wyśmiewającą i obrażającą Polaków). Według przepisów norweskich można wwieżć do Norwegi,cytuje(Urząd celny podaje cztery warianty wykorzystania zamiennego kwot:

1)1 litr wódki lub alkoholu wysokoprocentowego + 1,5 litra wina (2 butelki) + 2 litry piwa (sześciopak: 6 x0,33 l).

2) Trzy litry wina (4 butelki) + 2 litry piwa.

3) Pięć litrów piwa.

4) Litr alkoholu wysokoprocentowego + 3,5 litra piwa.

Więcej informacji: www.mojanorwegia.pl/zycie_w_norwegii/ile...html#ixzz2fSPN2OrM), czyli chłopaki mieli niedobór 0,5 L wódki i nadwyżke piwa 2 szt 0.5 L i 1 szt 0.33 L na osobe. Czyli jedno piwo 0.5 L kosztowało Ich 562.5 nok. Swego czasu ta zasrana MN wydała artykuł na temat Norwega który przemycał ze Szwecji na urodziny swojej 8-LETNIEJ CÓRKI : 277 litrów piwa, 51 litrów wina, 16 litrów wódki i 22 litry alkopopów. Wiem że moja opinia na temat tego artykułu nie ma żadnego znaczenia, ale zawsze myślałam że jest to portal informacyjny dla Polaków a nie strona która dyskryminuje i poniża ludzi z tego kraju . Pozdrawiam ten TENDENCYJNZ i ZAKLaMANY ;polski; portal spolecznosciowy













AMANY

Więcej informacji: www.mojanorwegia.pl/czytelnia/norweg_prz...i.html#ixzz2fSVVGyJQ
rn

Więcej informacji: www.mojanorwegia.pl/czytelnia/norweg_prz...i.html#ixzz2fSVVGyJQ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Elizabeth111 napisał:
Absolutnie nie rozumiem tego artykułu podanego przez tą ZASRANĄ MN(rasistoską,propagandową,dołującą totalnie,poniżającą ,wyśmiewającą i obrażającą Polaków). Według przepisów norweskich można wwieżć do Norwegi,cytuje(Urząd celny podaje cztery warianty wykorzystania zamiennego kwot:

1)1 litr wódki lub alkoholu wysokoprocentowego + 1,5 litra wina (2 butelki) + 2 litry piwa (sześciopak: 6 x0,33 l).

2) Trzy litry wina (4 butelki) + 2 litry piwa.

3) Pięć litrów piwa.

4) Litr alkoholu wysokoprocentowego + 3,5 litra piwa.

Więcej informacji: www.mojanorwegia.pl/zycie_w_norwegii/ile...html#ixzz2fSPN2OrM), czyli chłopaki mieli niedobór 0,5 L wódki i nadwyżke piwa 2 szt 0.5 L i 1 szt 0.33 L na osobe. Czyli jedno piwo 0.5 L kosztowało Ich 562.5 nok. Swego czasu ta zasrana MN wydała artykuł na temat Norwega który przemycał ze Szwecji na urodziny swojej 8-LETNIEJ CÓRKI : 277 litrów piwa, 51 litrów wina, 16 litrów wódki i 22 litry alkopopów. Wiem że moja opinia na temat tego artykułu nie ma żadnego znaczenia, ale zawsze myślałam że jest to portal informacyjny dla Polaków a nie strona która dyskryminuje i poniża ludzi z tego kraju . Pozdrawiam ten TENDENCYJNZ i ZAKLaMANY ;polski; portal spolecznosciowy


Polacko
tamoj piszom
Polacy mieli ze sobą o dziesięć litrów piwa i o dwa i pół litra wódki więcej, niż dozwolona kwota:
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok