Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
viki nieznane boj fra oszlo (2989 niezalogowanych)
1 Post
andrzej b
(endriu island)
Wiking
racja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Daro Gda
(Darogda)
Wiking
Gabrys sam jestes jak piktogram...przed dojazdem do tunelu w ktorym trwaja prace remontowe sa znaki na zoltym tle ...na ktorych jest napisane (czarno na zoltym) kiedy w jakich godzinach trwaja prace i przez jaki okres...i tylko to mialem na mysli piszac ze oznaczenia sa w jezyku norweskim...zdjecie z artykul przedstawia wiazd do tunelu (jak zrozumialem z artykulu) strone zachdnia a nie od strony Drøbak...I zebysmy sie dobrze zrozumieli....nie bronie postepowania pani Eryki( tym zajma sie odpowiednie instucje)..nie mniej jednak nie napadam na nia twierdzadz kategorycznie czy jest taka a taka..Wiem jedno na pewno... ze gdyby to sie przydazylo norweskiej kobiecie cala sprawa skonczyla by sie na mandacie ...slucham norweskich wiadomosci i ze znacznie wiekszym obuzeniem dzienikaze zawsze podkreslaja sprawy w ktore zamieszani sa obywatele polscy...jak by chcieli podkreslic ze jak polak to debil...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Daro Gda
(Darogda)
Wiking
co zas sie tyczy Jasta 102...te uwlaczajace wypowiedzi pod adresem tej pani...to czy przyjechala odwiedzic przyjaciela i w jakim charakterze...i czy ja zacmilo czy tez nie...sa po prostu nie godne mezczyzny...sam wystawiasz sobie ocene,stawiajac siebie miedzy chamem a prostakiem...czytajac Twoje inne posty jednak w to nie wierze aby tak bylo..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
no to tylko poznaliśmy drugą wersję wydarzeń, a zapewne prawda leży gdzieś pośrodku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
tym sprostowaniem ta pani tylko przyznała się, że jednak jest idiotką, która nie zna znaków i nie potrafi korzystać z tel. poznaliśmy tylko inną wersję wydarzeń ale sens pozostał ten sam - idiotka za kierownicą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(oslodesigner1978)
Wiking
Wiecie co jest najciekawsze ...... KTOS lamie przepisy i jeszcze ma pretensje ... a moze mi sie wydaje sam nie wiem Pozdrawiam ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów
...... ......
(gosiaaurelia)
Stały Bywalec
To nie lepiej bylo stanąć gdzieś na zjeździe, i spytać jakiegoś tirowca, albo na stacji benzynowej, albo gdzieś na parkingu. No ale możliwe że zmęczenie dało o sobie znać zwłaszcza w taką pogodę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów
...... ......
(gosiaaurelia)
Stały Bywalec
Hardi nie obrażaj kogoś od idiotek, spójrz najpierw na siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
161 Postów
Stały Bywalec
Ze niby jak?
Hardi to tez idiotka??
Przeca to tylko kolejny folksdojcz w molde!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Gliszczynski
(tobiaszek80)
Wiking
Precz polskim pirata drogowym w Norwegii - bardzo dobrze Norweg zrobil ze zadzwonil po policje tez bym tak zrobil!!!! Wjechac do tunelu gdzie trwaja prace remontowe to trzeba miec zdrowo...... w glowie!!!!! Wyglada ze kolor wlosow to nie przypadek!!! No i sprawa mandatu mam nadzie ze bedzie slony.... I milego dnia zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok