Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Irek D Kaziukow Bartoszewicz Marek Troc (6654 niezalogowanych)
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
mouse01 napisał:
thomas wow, jaki ty jesteś ostry. Tępić to powinno się takich jak ty! To co piszesz mówi o tobie wszystko. A piwko z polski to piwko z polski, jak będę miał potrzebę to takie właśnie kupię i nie chodzi o cenę ale o smak. Jakbyś miał jaja to byś takie rzeczy wiedział.i tu sie zgadzam...

porównać tuborga do żubra wystarczy

jakby było narmalne piwo w sklepie dostepne i ceny przyzwoite to by nie przywoził z PL nikt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(12345678)
Wiking
nie tylko polacy sa przemytnikami . I nie kazdy polak jezdzi pijany . Norwedzy tez zdarzają sie na bani. ..... Zawinił "kierowca" obyscie nigdy nie ZNALIŹLI SIE W TAKIEJ SYTUACJI. bo wtedy wam dupska będą obrabiac .... Nie popieram kierowania po alkoholu . ale nienawidze tez takiego gadania!!! jak co niektórych .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
ty thomas chyba sie za bardzo uniosles.... nie sadzisz....
przecie to lewe konto moderatora 3 lata nic nie pisal i nagle przemytnicy go ruszyli



a moze to wina Tuska bo piwo za tanie niech zrobi podwyzke do cen unijnych
jak bedzie piwo po 15zl to nie bedzie przemytu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Pavloo N.
(mouse01)
Wiking
jasta102 Jakie to ma znaczenie jakie piwa piłem w swoim życiu? Jak cię to tak bardzo interesuje to w zasadzie wszystkie. Bywam w różnych zakątkach swiata, taka praca a wątek o jajach to była przenośnia, jakbyś był bardziej rozgarnięty to byś się domyślił.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Piotr
(piotrfast26)
Wiking
tej wudy i tak nieda się pić-bo poniej mozna oślepnąć takie kurestwo chrzczone.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
piotrfast26 napisał:
tej wudy i tak nieda się pić-bo poniej mozna oślepnąć takie kurestwo chrzczone.

mówisz o absolwencie z vinemonopolu ? którego swego czasu kupiłem a był gorszy od żubrówki ?

zresztą wybór wódki z tego sklepu jest żałosny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Lamikoboy napisał:
piotrfast26 napisał:
tej wudy i tak nieda się pić-bo poniej mozna oślepnąć takie kurestwo chrzczone.

mówisz o absolwencie z vinemonopolu ? którego swego czasu kupiłem a był gorszy od żubrówki ?

zresztą wybór wódki z tego sklepu jest żałosny
ja ostatnio kupiłem piwko i wódeczke od litwinów, bardzo smakowała, z vinemopolu ostatnio absolut a polskiej wódki z przemytu nie pije po tym jak mi zamarzła
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
piotrfast26 napisał:
tej wudy i tak nieda się pić-bo poniej mozna oślepnąć takie kurestwo chrzczone.a ty nie pił wódki bo bedziesz miał spadki w łapie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
piotr p........
(thomas)
Wiking
tepic wszystkich polakow co kupuja alkochol od przemytnikow zabiliscie niwinna osobe wy wszyscy polanscy co kupujecie te dziadowskie piwsko ktore jest nie do picia sam spirytus a nie piwo jestescie po prostu dziadami niestat was na dobre piwo ktore kosztuje tylko 30 komora gazowa dla tych co kupuja od przemytnikow i daka zarabiac zwyklym bandytom
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dominik Godlewski
(DominikGodlewski)
Wiking
ale jaki macie problem pracujecie na obcej ziemi nie u siebie a chcecie miec tam drugą Polskę hahah i to jest największy problem Polaka po 1 uszanujcie ich zasady bo to ich ziemia po 2 robicie wstyd innym normalnym ludzią którzy tu mieszkają i prowadzą normalne życie a nie jadną na zupkach wifona i polskim piwie bo taniej a jak wam tęskno za Polską pakowac się i wracac do siebie piwa starczy dla wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok