Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegowie w Polsce - Norwegia

Czytali temat:
Greg Greg Pawel Stateczny Karol K (602 niezalogowanych)
11 Postów
Agnieszka S
(agol)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegowie w Polsce
b.dobrze .. lekarz po studiach medycyny w Norwegii wie mniej więcej tyle co absolwent liceum w Polsce z kierunkiem biologicznym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
skad ty dziecko natchnienie do takich postow czerpiesz
co jesz co pijesz
kto cie tego nauczyl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
przeciez b.dobrze zyczy Norwegom ,tylko im wyjdzie na dobre oglady nabiora ,poznaja kulture picia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
NIE WCHODZE W JAKOSC KSZTALCENIA, BO SIE NA TYM NIE ZNAM. WIEM ZE DZIWNE JEST ZE 27 OSOB STUDJUJE W WIELKIEJ BRYTANI A 1273 W POLSCE, CZY ABY CENA JEST POWODEM? MYSLE ZE NIE. MIESZKAM TU 7 LAT I WIDZE ZE ONI NIE ZNAJA BIEGLE ANGIELSKIEGO. ZNAJA DOBRZE, ALE NIE BIEGLE. NIE SZCZEGOLOWO W KAZDEJ DZIEDZINIE. NA WYSPACH MOGLI BY NIE DAC SOBIE RADY. SA NA TAKIM POZIOMIE Z ANGIELSKIM JAK JA Z NORWESKIM, GADAM WSZEDZIE Z NIMI W URZEDACH, SZKOLE ITP. JAK PRZYJDZIE JEDNAK SZCZEGOLOWO COS TECHNICZNEGO, MEDYCZNEGO, PRAWNEGO RPZPATRZEC TO JESTEM W LESIE. CIEKAWE W JAKI SPOSOB ZALICZAJA TE STUDIA ZA GRANICA?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AnetaKowalczyk)
Wiking
Ale prawda jest też taka, że w Polsce Norwegowie są dobrze postrzegani i w sumie często tu wizytują, choćby dla rozrywki.
123gdansk.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Zabek57 napisał:
NIE WCHODZE W JAKOSC KSZTALCENIA, BO SIE NA TYM NIE ZNAM. WIEM ZE DZIWNE JEST ZE 27 OSOB STUDJUJE W WIELKIEJ BRYTANI A 1273 W POLSCE, CZY ABY CENA JEST POWODEM? MYSLE ZE NIE. MIESZKAM TU 7 LAT I WIDZE ZE ONI NIE ZNAJA BIEGLE ANGIELSKIEGO. ZNAJA DOBRZE, ALE NIE BIEGLE. NIE SZCZEGOLOWO W KAZDEJ DZIEDZINIE. NA WYSPACH MOGLI BY NIE DAC SOBIE RADY. SA NA TAKIM POZIOMIE Z ANGIELSKIM JAK JA Z NORWESKIM, GADAM WSZEDZIE Z NIMI W URZEDACH, SZKOLE ITP. JAK PRZYJDZIE JEDNAK SZCZEGOLOWO COS TECHNICZNEGO, MEDYCZNEGO, PRAWNEGO RPZPATRZEC TO JESTEM W LESIE. CIEKAWE W JAKI SPOSOB ZALICZAJA TE STUDIA ZA GRANICA?

Nie wiem czy dobrze zrozumialam twoja wypowiedz:
Norwegowie nie studiuja medycyny w UK z powodu slabej znajomosci angielskiego, natomiast studiuja w Polsce, bo znaja znakomicie polski ?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok