Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1347 niezalogowanych)
34 Posty
Nowicjusz
tu nie ma co tłumaczyć po prostu jak ktoś jest już tu trochę poznał języka i ma doświadczenie potrafi radzić sobie tutaj i nawet może być traktowany na równi ale to też zależy od firmy ma to co należy sie norkom a kto przyjechał z długami ,lub bez fachu lub z kupionym papierem powodzenia bo nie raz widziałem jak lepiej psy są traktowane heh to tylko moja opina bo jak bym robił za ................. to bym wolał mieć godność i wrócić do Polski a nie tułać sie bez celu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
proto napisał:
bym wolał mieć godność i wrócić do Polski a nie tułać sie bez celu
żeby mieć godność
to trzeba mieć pieniądze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty
pol pot
(polpot)
Początkujący
Tez sie dolaczam.
Bo np: taki smiec,ktory poznal juz troche angielski( przez kilka miesiecy pobytu w Anglii) i ma doswiadczenie w zanizaniu stawek,powinien byc traktowany na rowni,z kazdym innym smieciem !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(Janin)
Stały Bywalec
..pozniej takie UK przyjezdzaja tutaj,zatrudniaja 10 szczerbatych debili za desperackie stawki i psuja caly rynek..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bogusław Szpejda
(bogdan117111)
Wiking
i ROBI SIE CORAZ WIĘKSZA DZIADUWA!!! MAXYMALNIE WYŻYŁOWANE NORMY,,,, MINIMALNE PIENIĄDZE ! aLE NA SZCZĘŚCIE JAST TAK ,, NIECH SIE BOJĄ CI CO NIĆ NIEPOTRAFIĄ,,,!,,SPADOCH ,,ZIMPORT,, ITD I WSZELKIEGO RODZAJU CWANIACZKI!Z ŚEPIMI KIESAMI ! ,, ALE BEZ SPRZECZNIE TAK JEST,JAK MÓJ POPRZEDM,, OPUBL,,,, 10 SZCZERB,,, DEB,,, ZEPSUJE ,, BŁYSKAWICZNUE,,,,,,A NAPRAWIĆ ,, TO POPROSTU MASAKRA EMOCJONALNA!!!!HEHEHEH CZASAMI OLEWAM I DALJ ROBIE POWOLUTKU DOKŁADNIE I Z PRZEWIDZIANYMI NORMAMI NORWESKIMI ,, PS NIESTETY WCIĄŻ I BEZPRZERWY WYKORZYSTYWANY JEST MOBING,,CZYLI FORMA WYMUSZONEGO NACISKU NA ILOŚĆ ,,CZĄS ,, ITP,,, BARDZO SZKODLIWE ZJAWISKO!!!! A TYCH 10 SZCZERB DEBILL,,,, POPROSTU TEGO NIE OGARNIA,, I DLA KROMKI TAKZWANEGO CHLEBA ZROBI WSZYSTKO , bARDZO WSPUŁCZUJE !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bogusław Szpejda
(bogdan117111)
Wiking
Powiem tak,,kto ma troche wyobrażni i rozumu w głowie ,,postępuje według swojego życiowego doświadczenia,,!A jak go poprostu niema lub niewystarcza,,, To prubuje je zdobyć, Ja np,, Uważam sie za dobrego pracownika ,,powiedzmy ,że znam swoją wortość,,, na rynku budow,,konk,,,ponad 300nk h,mojej pracy,dlamnie 160 nk brut,, TAK NAPRAWDE ZA TEGO RODZAJU USŁUGE ZMOJEJ STRONY TO ,KANT,, UJĄŁEM TO NADELIKAT,, JAK POTRAFIE,, Ale tak jest jeśli pracuje w firmie bemeningowej,, ,,to sa skutki uboczne ,, wliczone w koszta,Moim marzeniem jest praca w zawodzie ktorego ucze sie do dziś,, i predzej czy pózniej osiągne cel,, !!! Dlatego zadużo nie pyskuje,, ale czasami i kamień pęka,,, bo dotyczy mojej osoby,, norwegia to piekny i najważniejsze bogaty i wypłacalny kraj,, nie jest zarazony dżumą jak polslka ,,naipiekniejszy kraj ,zawirowanego ,,prawa,, i oszukańczych ,,interesów,moją ojczyzną kieruje garstka chciwych i wulgarnie głupich ,,nie ludzi,,,,,,poprostu dran!i,Myśle że wymrą naturanie,, zanm dopracuje em,, czy renty,, poboż,, życzenie, osobiscie jeste szczęśliwy z jednego powodu, mianowicie , Jestę męszczyzną schartawanym przeciwnościami życia i losu,Mam fach w rekach,, a właściwie w głowie ,Norwegowie to bardzo zajefany naród,, inny niż polski,!!! mająć tyko ,,stabilizacje ,można żyć beztrosko jak pączek w maśle!!!No niestety zanim to osiągne heheheh minie troche czasu ,, ale szcęśliwi tak jak ja czasu nie mierzą,, więc szybko minie,,,, aby zdrówka wystarczyło !!!!!!Drodzy rodacy i zainteresowani wiec zamiast wiecznie lamentować ,drążyć już przekopane tematy ,, niepot,, kłutnie!! ! ZacznijciE sie uśmiechać życzliwie doi siebie,,,, więcej pewności siebie!,, bo jesteśmy bardzo mądrym i pomysłowym narodem,,,, jednostkemi,, mamy mnnóstwo inwenji pracowitości, wszystkich pozytywnych,, cech,Kreatywniści, !!! Więc z usmiechem na twarzy niepozwalajcie sie wykorzystywać,, Tymbardzej wyrzucać ,, !!!bez powodu,, Jak też mam wady nie jestę kryształkiem ,,mam barwne powiedzmy zycie,, !!! kocham adrenaline mam pasje bobez tego ani rusz,,, a jak będzie nosiło ,,newy niewytrzmują to zostaje sport, Ja chętnie ie przyłończe do takiej ekipy,,!!To jest tylko moje zdanie ,jeśli iktoś ma ta samo,,i to mi miło,! , jak nie ,, też !! pozdrawiam cieplutko wszystkich pozytywnie nastawionych i poztywnie zakręconych !.... bogu,,,włuczyk,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
JAK PRZYSZEDL KRYZYS TO MIALEM WYPADEK I OD 4 LAT NAV MNIE UTRZYMUJE. ZYJE TU Z NUDOW UCZE SIE NORWESKIEGO, GADAM Z NORWEGAMI OD 7 LAT. WIADOMO ZE NIE ZWOLNI PIERW SWOJEGO ZIOMKA, TYLKO POLAKA. MY W POLSCE ROBIMY TO SAMO, PRZYJMUJEMY ZIOMKOW, KUZYNOW A OBCY, CHOC RODAK MUSI ODEJSC. CI CO NIE ROBIA, MAJA KASE Z NAV. KURSY, WOLNY CZAS. CZESTO DORABIAJA I DOBRZE. NIEKTORZY ODPADLI NAPRAWDE, ALE NIE MA WOJNY BEZ OFIAR. ZAUWAZAM, ZE JAK KTOS SIE KRECI JAKIS CZAS I UCZY NORWESKIEGO, MA ZAWOD, TO COS ZNAJDZIE. W POLSCE JEST W NIEKTORYCH REGIONACH GORZEJ. ZAWOD MIALEM, JEZYK NIE BYL PROBLEMEM I SZUKALEM PRACY ZA GODNE PIENIADZE BEZ SKUTECZNIE. WKURZYLEM SIE I JESTEM TU. JAK MOGE NARZEKAC? MAM WRACAC? GDZIE? PO CO? TU KASA LECI CZY ROBIE, CZY NIE. SPOKOJ, RELAKS. TUTAJ POZNALEM KOBETE, JESTESMY 5 LAT ZE SOBA. MYSLE O OSIEDLENIU SIE, CHOC TESKNIE ZA POLSKA, ALE SZANSE NA GODNE ZYCIE W POLSCE SA ZADNE. ZACZYNAM MYSLEC ZE TAM JEST MOJ DOM, GDZIE SA WARUNKI DO ZYCIA, A POLSKOSCI Z SERCA MI NIKT I TAK NIE WYDRZE. ZAWSZE BEDE KOCHAL POLSKE PRZEZ PRYZMAT SWOJEJ MLODOSCI. ZAPOMINAM CO BYLO ZLE, A KULTYWUJE DOBRE RZECZY I WSPOMNIENIA. MAM KONTAKT Z PRZYJACIOLMI. TO TYLE PA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(Janin)
Stały Bywalec
SUMUJAC..
to do was polskie kurwa biznesmeny zatrudniajace po 10 rodakow z czego tylko dwoch na legallu a reszta na czarno..skurwysyny bez wyobrazni oferujace klientowi stawke 200 nok/h + mva.. robcie tak dalej bezmozgi.. niebawem Anglia 2..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
что ты хотел bogdan117111? Я не понимаю
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Janin napisał:
SUMUJAC..
to do was polskie kurwa biznesmeny zatrudniajace po 10 rodakow z czego tylko dwoch na legallu a reszta na czarno..skurwysyny bez wyobrazni oferujace klientowi stawke 200 nok/h + mva.. robcie tak dalej bezmozgi.. niebawem Anglia 2..

Oto cala prawda,wczesniej rozpiepszyli Niemcy ,Irlandie ,Anglie teraz czas na Norwegie i nie dlugo nie bedzie gdzie pracowac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok