Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jaką książkę przeczytałeś,przeczytałaś ostatnio - Norwegia

Czytali temat:
Albert92 ........... (6470 niezalogowanych)
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Na początek,ktoś mi wyjedzie z kursem norweskiego.Już zamówiłem na necie.Jako,że jestem fanem Stefana K,to ostatnio zmęczyłem "Misery".Aktualnie w wolnym czasie,przeważnie około północy, zaczytuję się w kilkutomowej książce o Adolfie Hitlerze,o jego wizji imperium germańskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(sih87)
Maniak
4altee napisał:
".Aktualnie w wolnym czasie,przeważnie około północy, zaczytuję się w kilkutomowej książce o Adolfie Hitlerze,o jego wizji imperium germańskiego.

A co to za książka? Możesz podać tytuł?

Ja ostatnio przeczytałem Heninga Mankela "Mężczyzna na plaży" i "Śmierć fotografa"
Obecnie zaczytuję się w: Michio Kaku "Visions: How Science Will Revolutionize the 21st Century and Beyond" oraz "Opowieści belzebuba dla wnuka" Gurdżijewa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
4altee napisał:
Na początek,ktoś mi wyjedzie z kursem norweskiego.Już zamówiłem na necie.Jako,że jestem fanem Stefana K,to ostatnio zmęczyłem "Misery".Aktualnie w wolnym czasie,przeważnie około północy, zaczytuję się w kilkutomowej książce o Adolfie Hitlerze,o jego wizji imperium germańskiego.
w "czytelni" leza tytus romek i atomek, albo jakis asterix i obelix, kajko i kokosz no i kaczor donald gigant.. do wyboru ) a normalnie to ostatnio zaczalem Szewca - Pilipiuka, ale jakos mnie nie wciagnal... bo Lysiaka to chyba wszystko juz czytalem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(edzia51)
Początkujący
Ostatnio przeczytane;
- M. Abbott " Koniec wszystkiego"'
- M. Gretkowska '' Agent''
Teraz czytam '' Nadzieje'' pani Michalak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
ja sie ostatnio przerzucilam na audiobooki. dobrze sie slucha w aucie i w pracy jak sie nic nie dzieje. a z papierowych to ostatnio czytalam Upiory Nesbø. Tez juz facet zaczyna troche nudzic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Yatsek napisał:
4altee napisał:
Na początek,ktoś mi wyjedzie z kursem norweskiego.Już zamówiłem na necie.Jako,że jestem fanem Stefana K,to ostatnio zmęczyłem "Misery".Aktualnie w wolnym czasie,przeważnie około północy, zaczytuję się w kilkutomowej książce o Adolfie Hitlerze,o jego wizji imperium germańskiego.
w "czytelni" leza tytus romek i atomek, albo jakis asterix i obelix, kajko i kokosz no i kaczor donald gigant.. do wyboru ) a normalnie to ostatnio zaczalem Szewca - Pilipiuka, ale jakos mnie nie wciagnal... bo Lysiaka to chyba wszystko juz czytalem


szewc jest jakis bez pomyslu,jakby na sile.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
"Anita Blake" tom 16
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...nie

czytam ksiazek

nie mam nerw do czytania...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Początkujący
Kamil Sipowicz "Czy marihuana jest z konopi?"
Przedstawia historię związku człowieka i konopi, zaczynając od czasów najdalszych aż do współczesności. Od starożytnych kultur poprzez cywilizacje Dalekiego Wschodu aż po Europę wieków średnich i dziewiętnastowieczne Stany Zjednoczone.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(maartha)
Wiking
Ja ostatnio przeczytalam dwie "Mezczyzni ktorzy nienawidza kobiet" I "Zlodziejka ksiazek" a teraz mecze ksizke "Oskar og den rosa damen" Schmitt'a )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok