pozazycie napisał:
Bo np w polsce jak sa dzieci zagrozone, i odbierane rodzciom jest pokazane w mediach przynajmniej za co zostaly im dzieci odebrane...i nikt nie ma watpliwosci ,a nawet mowi sie ,ze jest wiecej rodzin ,ktorym dzieci powinny byc odebrane.
Pomijam fakt, ze wiele jest rodzin, ktore dla dobra dzieci, same rezygnuja z dzieci z racji zlej sytuacji....
BO ... w Polskim Katolandzie , trzeba dziecko skatować , by władza uprzejmie zajęła się danym problemem .
---
W Norge , wystarczy dziecku publicznie dać /polskiego/ klapsa , by dziecko został zabrane przygłupom ...!
---
W Polsce zdrowe noworodki wyrzuca się w reklamówkach na śmietnik .
--
W Norge Ginekolog pyta się czy ciąże chce się usunąć , już na pierwszej wizycie .
---
Jestem za tym , by , jak jest taka potrzeba , to i potrójnie , zabierano dzieci od patologi .
---
Widzę , że ostatnio normalniejesz , czyżby coś się w twoim marnym życiu , zaczęło przestawiać , na bardziej normalne "tory" ... !?
Ech --- porankowy śnieżny pech