Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
swieci krytycy ktorzy nie moga uszczknac nic z podatku,bo im rabie pracodawca z pensji.
a ten sam pracodawca firmowym autem,wozi firmowy gaz w butlach,na prywatna hyte,i wszystko idzie w koszty firmy,ruszcie mozgami bo bzdety wypisujecie....
jest takie madre przyslowie: "kazdy orze jak morze"...

a ze konkurencja w oczy i kieszen kole,to sie jej swinie podklada.nic nowego
jesli oszukuje niech sie skatt nim zajmie
a wszystkich prawych chcialbym widziec jak w srodku nocy jada flybuss-em a pozniej taxi za np.800 nok biora... .zeby do kurnika dojechaci,ilu z was tak robi?
buraczarnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Paweł taki tam
(Wujekdobrarada)
Początkujący
Nie wiem ilu ale Ja właśnie tak robię
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Wujek, nie wiem czy wiesz ale:
-ja rowniez czasami tak robie, ale taxi kosztuje mnie tylko 250nok
-uwielbiam zdjecie w Twoim profilu, ale to dlatego, ze uwielbiam ten film
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Lindemans napisał:
Wujek, nie wiem czy wiesz ale:
-ja rowniez czasami tak robie, ale taxi kosztuje mnie tylko 250nok
-uwielbiam zdjecie w Twoim profilu, ale to dlatego, ze uwielbiam ten film


A niby skad ma wiedziec? A film na twoim poziomie. Powinenes jeszcze zachwycac sie debilnymi komediami J. Carreya ( no moze za wyjatkiem "Man on the Moon" )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mario92)
Wiking
Polaczki cebulaczki wszedzie sa, to sprawia ze Norwegia staje sie powoli zamknieta dla polaczkow, zenada, nic dziwnego ze Norwedzy sie z nas smieja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
polip polip
(kowalski1234)
Wiking
xxxmalutkaxxx napisał:
Wiekszosć firm transportowych oferuje Państwu podwóz pod dom.
Chyba lepiej doplacic te 20czy nawet 50 kr niz targac na bussterminal gigantyczne bagaże.
Każdy klient jest ubezpieczony w trakcie podroży i jesli chce ktos fakture to nie ma problemu. MIla jest atmossfera w trakcie podróży a jednak w autobusie nie zawsze masz miejsce aby usiasc a tam zapisujesz sie wczesniej i masz miejsce by usiasc.
Busy sa klimatyzowane a kierowcy mili.
LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE CO MOWICIE!!

Tak wlasnie jest w firmie POLBUS OSLO zawsze na czas pozdrawiam!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
88 Postów
Przyczłap Bulbulatora
(kissmydick)
Początkujący
Jebać Pol-bus. Aroganci, buraki i niesłowne gamonie.
Już dawno zrezygnowałem z tej firmy.
Wiecznie spóźnieni i chamscy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
kotek6969
(kotek6969)
Wiking
wiem ze jest ten gosc oszustem z pks oslo udowodnilem to w sadzie ,,,,,tak panie oszuscie slawku oszukuje sz ludzi i panstwo ja wygralem 3 mi9esieczna pensje ktora chciales nie zaplacic i w duszy mam to co mysla inni jego kolasier i redakcja ktora kupuje ....jestyes pan oszustem a ludzie zarabiaja 50kr od osoby przewiezionej nie tak jak na umowie i kiedys przyjdzie dzien rozliczenia ...pamietaj oszuscie ty i ona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
kotek6969
(kotek6969)
Wiking
aftenposten mial racje jest pan oszustem a jak pan chce sie przekonac prosze spojrzec w swoje oszukane niby wydrukowane bilety lub z kwitkow wyplat dla kierowcow ktorzy 350 godzin pracuja ,,,,,....jest pan smieszny w tej swojej bogu winnej wypowiedzi .,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
kotek6969
(kotek6969)
Wiking
opowiadasz glupoty kolego szef tej firmy oszukuje panstwo i kierowcow nakazujac im pracujac po 350 godzin placac im 50kr od osoby przewiezionej a na umowie wykazuje tylko11000 kr zarobku tj mniej niz 1-4 etatu wiec przestan glupoty gadac znam jednego kierowce ktory wytoczyl jemu proces i wygral 3 miesieczna pansje zalegla ....tak tak ten oszust nie placi ludzia pieniedzy na czas i smie z siebie robic poszkodowanego ...smiech na sali ...z tego co wiem ten kierowca jest w stalym kontakcie z aftenposten wiec ciekawe jak oszust bedzie teraz opowiadal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok