Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zakaz jazdy dieslem po Oslo - Norwegia

Czytali temat:
marcin marcinek waza waza Rafal_ R6 Krzysztof Maciejko lukasz Banach K MN Adam Michta w m Ewa Adam stefan czerniawski Ole_Nordmann (1704 niezalogowanych)
1 Post
Joanna Rembecka
(Johanne)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zakaz jazdy dieslem po Oslo
Banda kretynow jak w kazdym panstwie ale w norwegi to 'najkretynow' uchowalo sie najwiecej pomimo ze garstka tego bydla tu sie pasie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
że diesel to truciciel o wiele gorszy od benzyniaka. Zamiast CO2 produkuje tlenki azotu, a te bardziej niszczą środowisko niż CO2 pochłaniany przez rośliny. Nie rozumiem tylko czemu ktoś lobbował za obniżką podatku dla diesli. No i stare diesle dodatkowo produkują czystą sadzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
to brzmi jak bardzo kiepski żart. baaardzo kiepski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
yzia napisał:
to brzmi jak bardzo kiepski żart. baaardzo kiepski.



czyż by

motoryzacja.interia.pl/samochody/produce...uje-raka,1809320,320
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
to w okolicach Oslo cena disli powinna spasc. Dobrze dla tych co chca kupic , gorzej dla tych co maja takiego pojazda.... ekologicznie rowerkiem jest albo piechotka, tyle ze czlowiek sie spuznial bedzie do roboty , oj bedzie !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
ciekawe jak będą ogłaszać poziom zanieczyszczenia? stawiać tablicę przed wjazdem do Oslo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
jak dobrze, ze kupilem benzyne...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
alexkawa napisał:
yzia napisał:
to brzmi jak bardzo kiepski żart. baaardzo kiepski.
a o nitrogenie Panienka slyszala? ;]baztech.icm.edu.pl/baztech/cgi-bin/btgetdoc.cgi?BUJ5-0036-0073 oxicat, DeNOx i ich hybrydy to tylko marketingowe nazwy, ktore maja przykryc niewygodna prawde o dieslach


o tym że diesle trują bardziej słyszałam, ale nie to miałam na myśli. zastanawia mnie kogo tak nagle olśniło. jakaś książka wpadła w ręce czy co.
słyszałam też że ludzie pozamawiali sobie auta zza granicy a w międzyczasie zmieniły się opłaty i cena końcowa poszła w górę, ale już było za późno żeby sie wycofać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
alexkawa napisał:
yzia napisał:
alexkawa napisał:
yzia napisał:
to brzmi jak bardzo kiepski żart. baaardzo kiepski.
a o nitrogenie Panienka slyszala? ;]baztech.icm.edu.pl/baztech/cgi-bin/btgetdoc.cgi?BUJ5-0036-0073 oxicat, DeNOx i ich hybrydy to tylko marketingowe nazwy, ktore maja przykryc niewygodna prawde o dieslach


o tym że diesle trują bardziej słyszałam, ale nie to miałam na myśli. zastanawia mnie kogo tak nagle olśniło. jakaś książka wpadła w ręce czy co.
słyszałam też że ludzie pozamawiali sobie auta zza granicy a w międzyczasie zmieniły się opłaty i cena końcowa poszła w górę, ale już było za późno żeby sie wycofać.

w grudniu 2011 radni w Oslo dyskutowali czy przypadkiem nie zakazac w ogole korzystania zima z prywatnych klamotow z silnikami diesla. temat nie jest nowy... tym bardziej, ze sporo sensownie zarzadzanych miast korzysta juz z rad dunskiego urbanisty Jana Gehla i eliminuje ruch samochodowy w centrach miast!


jakoś mi to wygląda tak, że oni najchętniej by wszystkich wsadzili na rowery.
przerejestrowywał ktoś samochód? dlaczego im nowszy tym drożej? tutaj już nikt nie pomyślał?
poza tym ciekawe jak wyeliminują ruch w Oslo jak tam nie ma obwodnicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Pawel Lenarcik
(lenarek)
Wiking
typowa debilna uchwala , jak na norwega przystalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok