Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Łukasz Migała (2016 niezalogowanych)
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
Za to pan Hjermann wcale nie zna sprawy, a jego odpowiedź pozbawiona jest jakiejkolwiek wartości merytorycznej.


podpisuję się ten człowiek jest tak samo nie kompetentny jak całe BV szok zasłaniaja się dobrem dzieci


nie mówię o tym że nie powinni chronić dzieci bo sa sytuacje i jest ich bardzo dużo ,gdzie trzeba dzieci chronić nawet przed własnymi rodzicami ale na litośc Boską


1-na ich pomyłka to za dużo a co dopiero tysiące

rodzice i dzieci to rzecz święta,nawet dla bezbożników
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
Grubas napisał:
Makaryna napisał:
tigarch napisał:
Wczoraj na kursie j. norweskiego zapytano mnie, jakie widze minusy w Norwegii i zebym sie dobrze zastanowil, ze przeciez ich brak... Moj rozmowca, nie zdazyl dokonczyc zdania, kiedy mu wywalilem kwestie wychowania dzieci, mlodziezy i leni smierdzacych, co palcem nie kiwna do "pracy z krzyza", a wszelka krytyke obracaja w "niewlasciwie dobrane slowa" czytaj: j.w. w tekscie nienawistne. Dorzucilem, ze niestety inaczej sie nie da z baranami rozmawiac, bo jako slabo wyksztalceni nie lapia zgryzliwej ironii, nie sa w stanie polemizowac na tematy fachowe (tu: architektura, budownictwo i budzety projektow). Na koniec rzucilem mu, ze jedyna przyjemnoscia w tej postnazistowskiej Quisling-Rzeszy jest sprawdzanie stanu konta, kiedy laskawcy wreszcie zaplaca za moje faktury. Sama natura zyc sie nie da, a i to nie umywa sie do mojej ukochanej Islandii. Myslalem, ze mnie zabije a przynajmniej zadzga olowkem, ktory w trakcie mojej wypowiedzi zlamal. Przy tym zapytal, czy chce tu zostac na dluzej i dlaczego ucze sie ich jezyka. Odpowiedzialem, iz nie wiem, jak dlugo tu zostane, ale na pewno dobrze jest znac jezyk swoich wrogow, kiedy przyjda zabrac mi moje dzieci. Abym mogl ich bronic przed istotnie wulgarnie zsowietyzowana sluzba, jaka jest nieslawne Barnevernet.
Hmm, moze za tydzien bedzie pod szkola czekala na mnie "suka" z dwoma funkcjonariuszami "jednie slusznej wizji spolecznej"?

Fakt, jestesmy u nich, nie u siebie, ale pozwalanie wszem i wobec na bezrefleksyjne dzialanie moze spowodowac z czasem niekontrolowane rozprzestrzenienie sie tej zarazy i poza ich granice.

Nie dajmy konfiskowac naszych dzieci i pogladow!!!



Gratuluje !!! A tos pokazal chamstwo w czystej postaci....
Zaprosisz chama do domu, a ten niedosc ze wchodzi w butach, to spluwa na podloge i wywrzaskuje co to nie on !!! Masakra !!!


Gdzie ty widzisz chamstwo? Nie zauwazylem zeby ublizal.
Zostal poproszony o opinie wiec ja przedstawil, a ze bolesna..No coz. Czym wedlug Ciebie powinien sie kierowac? taktem?
Bardzo precyzyjnie wyrazil co mu sie nie podoba podkreslajac jednoczesnie motywy swojego pobytu tutaj. Czy ktos przybywajacy do pracy w danym kraju powinien z definicji go pokochac?
Sadzisz, ze nasi inzynierowie chetnie jada do Arabii Saudyjskiej?
Nie klamal, nie chcial sie przypodobac - szacunek.
Jezeli Ty widzisz wiecej plusow to zaloz watek i sie przekonasz jak wiele osob sie z toba zgadza.
Widac, ze krytykujesz tylko tych ktorzy nie zgadzaja sie z oficjalna linia narodu norweskiego.






tigarch
popieram inteligentnie i dogłębnie,nie sadzę by ktoś pracujący w norwegi nie miał dla nich szacunku ale nie kosztem naszych dzieci




bo się okazuje ,że na kogo wypadnie na tego bęc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
lizzi -to nie sa zadne pomylki tylko swiadome wyrachowane i zaplanowane dzialanie,sponsorowane przez rzad
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
lingua franca
(strix)
Początkujący
Po krytycznych wobec BV komentarzach pod artykułem p. Jana Storø gazeta Aftenposten skasowała wszystkie wypowiedzi. Co byście powiedzieli, gdyby w Polsce kasowano w publicznych mediach każde forum, na którym użytkowncy wypowiadają się niepochlebnie o organach państwowych?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
lingua franca
(strix)
Początkujący
Nie, sorki, komentarze są, tylko mi się nie wgrały. Cofam wczesniejszy post.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
andrzej kkkkk
(andreass211)
Nowicjusz
a czy norwegom tez w ten sposob sa zabierane dzieci?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
andrzej kkkkk
(andreass211)
Nowicjusz
a te blizniaki rozdzielone to normalna praktyka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
lingua franca
(strix)
Początkujący
Andreass211, zabiera się, ale Norwegowie są bardziej świadomi swoich prawi na przykład zmieniają adwokata jesli mają cień podejrzenia, że ten się nie przykłada. A Polacy wierzą, że system będzie sprawiedliwy i lezą jako te jagniątka na rzeź Po prostu nie znają języka, a część adwokatów od początku trzyma stronę BV i nie przykłądają się w sądzie. Ale Norkom też zabierają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
lingua franca
(strix)
Początkujący
Poza tym, to nie są sądy tylko rady. Stwierdzenie, że sprawę rozstrzyga sąd to nadużycie, bo to nie jest sąd tylko trzyosobowa rada. Dodatkowo, członkowie tej rady sami moga być powiązani z BV!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krol Julian
(waldek_r)
Wiking
To sa sprawy dla wszelkiej masci instytucji miedzynarodowych UE, Parlamentu Europejskiego, Fundacji Helsinskiej, Obroncow Praw Dziecka wlacznie z UNICEF i ONZ.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok