Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polski detektyw uprowadził dziecko z norweskiej rodziny zastępczej - Norwegia

Czytali temat:
26 Postów
Krzysztof .
(blitz)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polski detektyw uprowadził dziecko z norweskiej rodziny zastępczej
BRAWO!!!
Czasem trzeba wziasc sprawy w swoje rece. Mam nadzieje, ze ktos pociagnie do odpowiedzialnosci urzednikow z Barnevernet za ich naduzycia. Ta sprawa jasno pokazuje, ze system nie dziala jak nalezy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
no i jaki z powyzszych paragrafow zostal naruszony bo ja nierozumiem dlaczego tego dzieciaka zabrali do rodziny zastepczej.
Sprawa smierdzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Tomasz Walkowiak
(wau1971)
Nowicjusz
...no to polska dyplomacja zagraniczna ma teraz niezły orzech do zgryzienia
Nie zazdroszczę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wojciech Krywon
(wkrywon)
Wiking
Brawa dla rodzicow Nikoli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
15 Postów
Zbigniew Cichoń
(zbyszekc)
Wiking
To nie był incydent, lub nieporozumienie, ale norma postępowania z dziećmi w Norwegii. Po raz pierwszy spotkałem się z bardzo podobnym przypadkiem w Norwegii kilkanaście lat temu. Sądzę, że Polacy mieszkający w Norwegii zdają sobie z tego sprawę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
zanim ja dorzuce swoj kamyczek do odródka,to poczekam na jakze "mądre"kometarze panów z naszej loży szyderców.....
panowie> jasta,pies gonczy,kierownik/konsultant,gabriel(czasem daje do pieca) i reszty slepo zapatrzonych w ten jakze "fantastycznie"funkcjonujacy kraik
Dodam tylko,ze rodzice Nikoli są dla mnie bohaterami, a pan Krzysztof R stanął na wysokosci zadania!
zeby Polska była polską!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek walicki
(Winczenzo)
Wiking
Trudno ustosunkować się do tej sytuacji na podstawie tych skąpych wiadomości np: jakie uzasadnienie pisemne otrzymali rodzice dziewczynki .ale zastanawia mnie odpowiedź Polskiego Ambasadora który przyznał że rodzice dziewczynki(Obywatele Polski)zwrócili się do niego o pomoc i Co On w Tej Sprawie Zrobił??? -myślę że nic jak dla większości Polaków którzy zwrócili się o jaką kol wiek pomoc do tych dyletantów ,obawiających się narazić komu kol wiek stając w obronie swoich Obywateli Polskich -co jest ich powinnością.
Pozdrowienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
marianek73 napisał:

zeby Polska była polską!


... tos sie popisal..

Kazdy rodzic probowalby odzyskac dziecko za wszelka cene.. finalnie zakonczylo sie to na korzysc dziecka, tylko oczywiscie znowu pozalatwiane "po naszemu". Znamy stanowisko rodzicow, znamy takze lakonicze tlumaczenie Barnevernet - przesadzili, i wiedza o tym. Co zaskakuje najbardziej, to stanowisko adwokata rodzicow, ktory ewidentnie nie wierzy w stuprocentowa niewinnosc i nieswiadomosc rodzicow... ale wywiad zapewne czytales
Zwroc tez uwage na stanowosko konsulatu... ktory jak zwykle lapki umywa, ale "dyplomatycznie" swoja racje ma. Po co wyjezdzac do kraju, ktorego prawa nie chce sie akceptowac?..

Znajac zycie sprawq rozejdzie sie po kosciach bardzo po cichu.. polskie media juz milcza. Norwegowie rozwiazuja takie sytuacje podobnymi metodami, a naglosnie tego w mediach nie bedzie dla nikogo korzystne..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok