Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Thug Life Jon Doe Jarek B Jakub Dąda Jan . ja ja Przemek M Leon . Aguila John Born Aleksandra Haugstad (2260 niezalogowanych)
297 Postów

(Pyzdralinski)
Stały Bywalec
WOW... znowuz sie jakis nowy nacjonalistyczny oszolom obudzil????

co ty bys robil teraz gdyby Najjasniejsza Pomroczna nie weszla do uni i strefy szengen?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Cheeky Bastard
(Mateo86)
Wiking
hehe...wiesz co... nei wiem naprawde co Ci odpowiedziec na Twoje pytanie...szukam jakiejs głupiej odpowiedzi...ale nic mi nie przychodzi do głowy...Pozdro Kumatych na obczyźnie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Cheeky Bastard
(Mateo86)
Wiking
hehe...wiesz co... nei wiem naprawde co Ci odpowiedziec na Twoje pytanie...szukam jakiejs głupiej odpowiedzi...ale nic mi nie przychodzi do głowy...Pozdro Kumatych na obczyźnie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Lucjan Dziurgot
(lucjusz)
Wiking
O CO "CIEBIE" człowieku chodzi... , po spożyciu nie pisz artykułów!... , w kraju( Polsce) to.... , aaaaaaaaaaaa to ironia ma byc a to przepraszam! , myślę, że Żydzi i Polacy już dawno powinniśmy się w POLSCE dogadac -to całemu ŚWIATU ulży.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
lucjusz napisał:
...., myślę, że Żydzi i Polacy już dawno powinniśmy się w POLSCE dogadac -to całemu ŚWIATU ulży.
mylisz się i to bardzo młody człowieku. całemu światu, a najbardziej Europie to ulży, jak ten wrzód na jej dupie zostanie zlikwidowany i Niemcy do spółki z Rosją dokonają ponownego rozbioru. może być wzdłuż linii Wisły, ewentualnie 21 południka. to już nie ma tak wielkiego znaczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
kaliszanin napisał:
Nie no tragedia widze ze zadna osoba dodajaca komentarz tu nie zrozumiala ironi tego artykulu...To co u nas w Polsce nazywa sie faszyzmem przez lewacko-tvn-owskie -Michnikowe media czyli (spiewanie patriotycznych piosenek ,paradowanie z flagami,ubieranie sie w stroje narodowe gloszenie prawicowych pogladow itd) tu sie to nazywa Ptriotyzmem !!!!!!!U nas wlasnie to sie nazywa faszyzmem!
to powinienpocytac wujek janek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
Terminator napisał:
W dzisiejszych realiach to tylko JKM i Nowa Prawica (dawniejsza nazwa WIP-UPR)...jedyna wada to katolicyzm
jak byłem młody i głupi to też uważałem, że JKM to jedyny rozsądny polityk w Polsce. mogła o tym świadczyć chociażby umiejętność gry w bridge. zdanie zmieniłem o 180° kiedy poszedłem na jego spotkanie przedwyborcze w Polskim Domu Narodowym przy Driggs Ave. Tam ten klown namawiał, aby Polska nie wstępowała do Unii Europejskiej, tylko do NAFTA.
dla niewtajemniczonych strefy wolnego handlu z USA, Kanadą i Meksykiem. JKM uznawał zasadę szukajcie przyjaciół daleko, a wrogów blisko, podobnie jak i kacze braty. całe szczęście dla Polski, że kariera JKM zakończyła się na roli błazna, felietonisty Angory i guru młodych baranów.


NAPISAŁEŚ "jak byłem młody i głupi" TERAZ JESTEŚ STARSZY I JESZCZE GŁUPSZY! STARY BARAN!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
e tam baran nie obrazaj baranow to zwykla polska swinia albo knur

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
cysiek33 napisał:
kaliszanin napisał:
Nie no tragedia widze ze zadna osoba dodajaca komentarz tu nie zrozumiala ironi tego artykulu...To co u nas w Polsce nazywa sie faszyzmem przez lewacko-tvn-owskie -Michnikowe media czyli (spiewanie patriotycznych piosenek ,paradowanie z flagami,ubieranie sie w stroje narodowe gloszenie prawicowych pogladow itd) tu sie to nazywa Ptriotyzmem !!!!!!!U nas wlasnie to sie nazywa faszyzmem!
to powinienpocytac wujek janek


Cysiu, Wujek Janek to sobie poczytal.
Wujek Janek pragnie Ci przekazac, ze jako iz od lat mieszka w Oslo obchodu 17 maja nie sa dla niego nowum.

I konkluduje on (tenze Wujek Janek) ze norweski patriotyzm i duma z przynaleznosci do Narodu, jest znacznie ubozszy niz polski "patriotyzm" i duma z przynaleznosci do Narodu. Wielokrotnie w Oslo widzialem uczestniczacych w obchodach 17 maja, ubranych w narodowe norweskie sptroje ludzi o czarnym, brazowym czy zoltym kolorze skory. Ale nie widzialem nigdy aby ktos taki byl prze "prawdziwych Norwegow" (poslugujac sie "polska" semantyka) zle traktowany. Nigdy nie widzialem aby Norwegowie celebrujacy swoje swieto zachowywali sie agresywnie, byli zamaskowani, rzucali kamieniami, petardami i demolowali miasto. Nigdy nie widzialem w oczech Norwegow agresji, czy wrogosci. Nie slyszalem hasel typu "Norwegia dla Norwegow", "Czarnuchy won do Afryki", czy "Polacy spierdalajcie do swoich slumsow". Zaden Norweg celebrujac swoje swieto nie postuluje wprowadzenia zakazu pedalowania wspierajac to twardymi argumentami w postaci kostki brukowej czy plyt chodnikowych.

I to jest roznica pomiedzy PATRIOTYZMEM a FASZYZMEM.











Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
pomyliles pojecia z tolerancja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok