Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Msze w języku polskim w kościołach katolickich w Norwegii - Norwegia

44 Posty
Beata K
(BeataK)
Nowicjusz
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Msze w języku polskim w kościołach katolickich w Norwegii
Od 2009 roku w Bergen, msze swiete sa odprawiane w kazda niedziele!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(annullkka)
Początkujący
Hej! w kazda sobote przed czwarta niedziela miesiaca (21.02,21.03,25.04 i 23.05) 0 18.00 sa msze po polsku w kosciele w Porsgrunn a dla Polakow na Lofotach - w Stojfiordzie stacjonuje polski ksiadz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
leszek kopko
(leszekkopko)
Wiking
Z Bogiem kochani
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Aneta Biała
(Anaa)
Wiking
Hej mam małe pytanko, jesli chodzi o nauki przed małżenskie, wiecie cos na ten teamat? Czy sa w Oslo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Andrzej K
(63larvik)
Wiking
Polska msza w pierwszą niedzielę miesiąca o godz 17.00. St. Frans Kirke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Agnieszka !!!!
(agnes7336)
Wiking
Witam mam pytanie na temam mszy w Lillestrom,czy nadal są odprawiane w jęz.polskim i w którym kościele?Jestem dopiero miesiąc i jeszcze nie mogę się połapać.Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ula Sz
(Goti)
Wiking
kto mi może pomóc w tej sprawie....17.08.09 był pożar w Toten, wezwany był polski ksiądz, chciałabym do niego dotrzeć , nie wiem gdzie szukać,ani gdzie pytać...z jakiej parafii mogli wezwać polskiego księdza...możecie mi pomóc ?proszę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agata Wichrowska
(AWicher)
Wiking
w Trondheim w kazda niedziele o 16.00 jast msza po polsku w st. olav kirke prowadzi ja ksiadz marek. Kosciol jest na przeciwko katedry po drugiej stronie E6. zapraszamy serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
czy ktoś mi powie dlaczego godziny mszy Św. inne są w internecie a inne na rozpisce przy kościele dotyczy kościoła St.Olavs domkirke, zostałam wprowadzona w błąd na pewno nie tylko ja ale teraz już wiem że nie ma co wierzyć co piszą w internecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów
Magdalena X
(SoShy)
Początkujący
Prosze niech mi ktoś napisze jak to jest z tymi mszami w Porsgrunn,a czy jest Kościół w Skien??dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok