Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Mariola .
(Mariolcia)
Wiking
Witam wszystkich
Mam pytanko związane z dzieckiem niepełnosprawnym .Mam córkę z porażeniem mózgowym czy na takie dzieci też coś płacą , a jeżeli tak to czy ktoś się orientuje ile i jakie papiery trzeba skłądać i gdzie ?? Z góry będę wdzięczna za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
kamil stoch
(Glad3)
Początkujący
witam my zesmy czekali 13 m moz w norwegi a ja z 3 dzieci w polsce zwrocili wszystko super polecam biora w profilu mam super babeczki jest nr w polski i nor wszystko zalatwialam ja powodzenia trzeba ich nachodzic tam wtedy cos sie ruszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Beata Pasterniak
(BeataPasterniak)
Wiking
Witam potrzeboje pomocy od 4 lat czekamy z mezem na zasilek rodzinny ciagle dostajemy nowe pisma a ze dokumety zginely a to ze trzeba cos jeszcze zlozyc puki maz byl w norwegi to ok ale jest juz w polsce od dwoch lat i teraz sie zaczelo dostalismy jakis dokument z navu z tego co udalo nam sie przetlumaczyc to ze znow jakis dokumentow nam brakoje. Czy jest ktos kto mi moze pomoc i pomoze przetlumaczyc owy dokument . Z gory dziekoje moj mail. tomasz_pasternak@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
BeataPasterniak napisał:
puki maz byl w norwegi to ok ale jest juz w polsce od dwoch lat i teraz sie zaczelo dostalismy jakis dokument z navu
Przeciez jak obydwoje jestescie w Polsce, to zasilek sie wam nie nalezy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
ale pracowal 2 lata i tez nie dostal zasilkow
moze polonorki sie wypowiedza dlaczego zawsze gina dokumenty Polakow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Najpierw to trzeba języka się nauczyć, a nie korzystać z google oversetter Co biedny polaczek robił przez 2lata??. Whisky z mlekiem pił? Ogarnijcie się trochę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Jakiego jezyka ?

"puki, brakoje, dziekoje"....to jest tragedia, a Ty jeszcze oczekujesz, ze oni sa w stanie jezyka obcego sie nauczyc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
NOREK napisał:
Co biedny polaczek robił przez 2lata??. Whisky z mlekiem pił? Ogarnijcie się trochę.
pracował na ciapatych i muzinów, oraz utrzymywał Królestwo w posadach, żeby nie runęło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
bo jak sie durnia cos wysyla to zawsze za potwierdzeniem,jak komus szkoda to oni to wykorzystuja,tez przerobilem "zaginiecie "dokumentow,i od tamtej pory zawsze mam potwierdzenie,o dziwo nic nie ginie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Beata Pasterniak
(BeataPasterniak)
Wiking
Nie mleka nie pil tylko pare ladnych lat legalnie pracowal na aker solut jedynej rafineri w norwegi . I robil za norkow .i nie pozwole go obrazac . A pozatym nalezy nam sie rodzinne za te 7 lat jego pracy tam na stoczni. Ciagle cos bylo nie tak a to zle dokumenty urzad wystawil maz latal i zalatwial a to ze brak zaswiadczenia na niepelnosprawne dziecko i tak ladnych lat a norweskiego ja uczyc sie nie musze .wystarczy ze maz biegle gada ale teraz jes we francji na kontrakcie i ja musze zalatwiac dokumenty wiec prosze o troche kultury. Dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok