Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Nikodem6 aas
(Nikodem6)
Wiking
chetnie pogadam i nie tylko zadzwon 96877569
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(Magik Oslo)
Wiking
Hej czytałem twój post .Jak chcesz to możemy się poznać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marius Larsen
(Marius7040)
Wiking
Chetnie 0046767890666
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Viking21)
Wiking
Masz rację. Jesteśmy trochę dziwni. Nie mówimy otwarcie jak inne nacje. To taka pruderia spowodowana wychowaniem, brakiem dostępu do świata itp. Poza tym sama widzisz, jak ktoś pisze "bez podtekstów" to znaczy że normalne znajomości są "z podtekstami". Można to nawet zauważyć w języku, nadużywanie przymiotników wynika z tego, że nieuczciwość jest niejako w standarcie, więc uczciwosc, prawdomówność, odwaga, godność, słowem humanizm, są czymś wyjątkowym, trzeba to podkreślić. Nie inaczej jest za granicą. To samo piekiełko tyle, ze w innym kraju. Wrodzona niechęć do nauki, integracji i rozwoju jest zauważalna natychmiast przez miejscowych, co automatycznie produkuje stereotypy. Dużo nadziei wiąże z generacja 90+. Młodsi są bardziej otwarci, mniej skażeni przeszłością, bardziej dynamiczni, ambitniejsi...Dlatego jestem optymistą.
Pozdrawiam V21
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Naturysta Varmt
(Bond66)
Wiking
Czesc mam na imie ANDRZEJ chetnie pogadam jestem samotny i cos o tym wiem jestem w NO od 16 rozwieziony ,ez trunkowy nie luiacy duzych skupisk ludzi to przyczynia sie ze jestem odludkiem ale chcial bym poznac kogos do pogaduch ,kawki ,grila lub gdzies razem wybrac sie za miasto bo bardzo uwielbiam plaze wode wedkarstwo i nature jesli jestes zainteresowana prosze o kontakt podam tel 96877569
POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Agathe Braun
(ahata)
Wiking
Hei.................................................
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok