Hey,
Mam na imie Malgosia i mam 32 lata.
Poznam kogos z Trondheim na wypad na kawe, bieganie, zwiedzanie miasta.
Mam na imie Malgosia i mam 32 lata.
Poznam kogos z Trondheim na wypad na kawe, bieganie, zwiedzanie miasta.
1 NOK
Wynajmę pokój (chłopakowi) nie palącej osobie na Høybråten,blisko stacji kolejowej .Przystanek autobusowy 10 minut.Mieszkanie 55mkw.Pokój 10 m.kw.Częściowo umeblowany.Koszt 3233 koron+ internet około 289 koron i prąd..Kaucja 2000koron.Dostępny od 28 czerwca .Kontakt Tel.46352546