Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
4 Posty
Danio34
(Danio34)
Wiking
Witam.Jestem w Norwegii od dwoch tygodni(Trondheim)i doskonale Cie rozumiem...Sam bym z chęcią gdzieś wyszedł ale nie mam z kim.Forum to dobry pomysł,tylko mało ludzi się udziela.Jeżeli ktoś ma ochote porozmawiać to ja również zapraszam.Jak już wyżej napisałem mieszkam w Trondheim,ale pogadać na skype czy przez tel.,wymienić się radami itp.nie zaszkodzi..Serdecznie pozdrawiam..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
Danio34 napisał:
Witam.Jestem w Norwegii od dwoch tygodni(Trondheim)i doskonale Cie rozumiem

Ciekwe co na to Twoja zona
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Czesc Kamila, mam 36 lat i pracuje w Oslo, mieszkam w Knapstad, od czasu kiedy wzielam z mezem separacje, a on wrocil do Polski czuje sie bardzo samotna. Widze ze zaniedbalam swoja sfere socjalna. Takze szukam jakiejs bratniej duszy z ktora moglabym wyskoczyc na kawe, kolezanki do pogadania, moze masz ochote na spotkanie, albo pogaduchy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Czesc Kamila, mam 36 lat i pracuje w Oslo, mieszkam w Knapstad, od czasu kiedy wzielam z mezem separacje, a on wrocil do Polski czuje sie bardzo samotna. Widze ze zaniedbalam swoja sfere socjalna. Takze szukam jakiejs bratniej duszy z ktora moglabym wyskoczyc na kawe, kolezanki do pogadania, moze masz ochote na spotkanie, albo pogaduchy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marzena Marzus
(MarzenaEmmaMarzus)
Wiking
Hei, ja też mieszkam w Jessheim. Może wyskoczymy na kawę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów

(Diktig og justiceforall)
Początkujący
Drogie Panie!
Czy myślałyście o jakimś hobby: szydełkowanie, szachy, ornitologia, łażenie po górach i lasach. Najlepsza metoda na poznanie podobnych osób.
###
Na każdą Polkę przypada w Norwegii 4 Polaków. Poza tym, jak śpiewa Maria Peszek, niekoniecznie pijacy są najlepszym materiałem matrymonialnym.
W temacie samotności, uważam, że to jest typowy albo normalny stan w krajach rozwiniętych. Ciekawy film dokumentalny 'Swedish theory of love' przedstawia Norwegię jako kraj bliski kulturowo Szwecji, polecam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Joanna Szczypka
(Joanna0308)
Wiking
Szydełkowanie i wędkarstwo....jedno i drugi trochę izoluje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów

(Diktig og justiceforall)
Początkujący
Ja nie namawiam nikogo na szydekowanie czy jakiekolwiek inny sposób spędzania wolnego czasu. Każdy szuka sobie podobnych i konkretne hobby pomaga się takim świrom odnaleźć.
Przeciwieństwem izolowania się jest konto na fejsie i 1000 znajomych. Również godne rozważenia.
k.
Joanna0308 napisał:
Szydełkowanie i wędkarstwo....jedno i drugi trochę izoluje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Joanna Szczypka
(Joanna0308)
Wiking
Akurat wiem z autopsji pozdrawiam wszystkich wielbicieli sportów ekstremalnych i tak na marginesie to nie było kąśliwe z mojej strony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok