Siemasz jestem Patryk mam 21 lat, śmigam tu od kilku lat tym razem zostaję akurat do maja
jakby jakiś ziomek czy koleżanka chciał/a pofazować hehe czy coś to pisać
jakby jakiś ziomek czy koleżanka chciał/a pofazować hehe czy coś to pisać
1 NOK
Dom składa się z Kuchnia i Salon z tarasem Drugie piętro 3 pokoje i łazienka. (Jeszcze zostało mi dokończyć drugą łazienkę ale ogłoszenie już wstawiam ) Piwnica salon i łazienka (mogę to też wynająć jako pokój) W domu może mieszkać max 3 osoby abyśmy mieli spokój. Mamy pralko suszarkę i duży parking przed domem a pomalutku zacząłem organizować meble do pokoi i w domu. Ja mam 32 lata i nie mam nałogów i szukam 2 lokatorów ...