Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

spacer - Norwegia

4 Posty
hary
(hary)
Wiking
szukam samotnej kobiety na spacer po Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Victoria Victoriss
(Victoria_Victoriss)
Wiking
A czemu samotnej? Skoro to spacer to może być i 'mężata i dzieciata' W końcu ma to być spacer a nie coś innego Chyba, że jest jakaś nowa definicja spaceru, albo na MN na coś więcej mówi się 'spacer'...cholera, nie wiedziałam a sama w poście kiedyś pisałam, że z chęcią pójdę na spacer :/ i miałam na myśli prawdziwą definicję tego słowa, a nie tą 'nowoczesną' z MN
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Victoria_Victoriss napisał:
A czemu samotnej? Skoro to spacer to może być i \'mężata i dzieciata\' W końcu ma to być spacer a nie coś innego Chyba, że jest jakaś nowa definicja spaceru, albo na MN na coś więcej mówi się \'spacer\'...cholera, nie wiedziałam a sama w poście kiedyś pisałam, że z chęcią pójdę na spacer :/ i miałam na myśli prawdziwą definicję tego słowa, a nie tą \'nowoczesną\' z MN

...mężata i dzieciata na spacerze z ,,brudnym Harrym,,?...
...aaa niezauważyłem...
...z ,,hary,,...
...oczywiście...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
hary
(hary)
Wiking
kiedy masz czas?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Zygmunt xxx
(KazioWichura)
Nowicjusz
po co komu mezata i dzieciata taka to powinna siedziec w chalupie ;p a samotna jak to samotna ma czas na wyBRYKI od spaceru sie zaczyna kolezanko to zadna definicja no chyba ze wszystko jest przez media spolecznosciowe tzw przez kabel hehe ;p ale jakby to zabrzmialo ze na niezobowiazujacy ... ;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok