Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
i to już koniec opowieści?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
Łał brzmi ciekawie, a jako że poziom adrenaliny w moim organizmie gwałtownie spada to wspinaczka jak najbardziej kiedy gdzie? Na bank się stawię byle by w weekend
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
monika broniszewska
(moniabronia)
Wiking
Cześć. Bywasz na ściance w Skedsmo? Moze potrzebujesz kogoś kto z ósemką i np kubkiem czy innego rodzaju szpejem już jakiś czas się tlucze po świecie. Poszukuje jakiejś ekipy z okolicy z zajcieciem na wpinki,przepinki , a już nie wspomnę o haku, ławie i trzesionie.
Pozdrawim
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
Ingve napisał:
OOO!!
hei,a masz cos do lodu???
13 luty jest,tu w Norwegii jutro minus 4 (Oslo)
Ja mam whysky,moze być jakiś isklatreøks bo ni mom otwieraca

Twoj zart smieszy dopiero po 8 piwie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
monika broniszewska
(moniabronia)
Wiking
Wiesz, dziaby jakoś używam do lodu albo dry-pieszczot. Do rozprawiania się z tego typu problemami o jakich wspominasz używam jebadełka, które zrobil mi brat jakieś 20 lat temu. Dla jasności nie mam powiazan rodzinnych z Kaziem mordercą. Jeśli wiesz o czym ja mówię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

()
Stały Bywalec
moniabronia napisał:
Wiesz, dziaby jakoś używam do lodu albo dry-pieszczot. Do rozprawiania się z tego typu problemami o jakich wspominasz używam jebadełka, które zrobil mi brat jakieś 20 lat temu. Dla jasności nie mam powiazan rodzinnych z Kaziem mordercą. Jeśli wiesz o czym ja mówię.
Wiemy! Masz brata geniusza ktory uczy sie od Kazia z Kielc
Ty masz pacje a Ingve tylko alkohol i narkotyki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
monika broniszewska
(moniabronia)
Wiking
Hej. Male sprostowanie jestem Jarek, profil jest na zone. Tak czy siak, jakies propozycje? haha
Chyba mamy odmienne wyobrazenie o spedzaniu mile czasu. Jakies propozycje???? hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok