Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Klasyka - Norwegia

1 Post
Madzia0405
(Madzia0405)
Wiking
Witam, czy w Oslo znajdę towarzysza/ towarzyszkę chętnych na koncert muzyki poważnej lub wyjście do teatru?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(janek7204)
Wiking
chętnie tylko szkoda ze w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(Marekxxxx)
Wiking
Witam tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Małgorzata Sasin
(malsasin)
Wiking
Bardzo chętnie.Mało ludzi wie o co chodzi.Trochę smutne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
goliat1989
(goliat1989)
Wiking
Bardzo chętnie poszedłbym z Panią, ale mieszkam trochę daleko w niemczech)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Małgorzata Sasin
(malsasin)
Wiking
Nie chodzi o trupy...itp.W Polsce byłam bywalcem na wielu sztukach...........było super ale ciśnienia nie mam.Przy każdej okazji .....pierwsza się piszę.A muzyka poważna to.....KONCERT NOWOROCZNY Z WIEDNIA.To już niedługo...........z mojego doświadczenia wiem, że ludzie nie dali sobie szansy na chwile bycia w innym świecie i też że jestem ...........może inna albo nawiedzona.Piszcie co chcecie,kpijcie......a ja i tak wiem co koi moją dusze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
malsasin napisał:
Nie chodzi o trupy...itp.W Polsce byłam bywalcem na wielu sztukach...........było super ale ciśnienia nie mam.Przy każdej okazji .....pierwsza się piszę.A muzyka poważna to.....KONCERT NOWOROCZNY Z WIEDNIA.To już niedługo...........z mojego doświadczenia wiem, że ludzie nie dali sobie szansy na chwile bycia w innym świecie i też że jestem ...........może inna albo nawiedzona.Piszcie co chcecie,kpijcie......a ja i tak wiem co koi moją dusze.

Nie mam nic przeciwko wiedenskiemu koncertowi noworocznemu, ale muzyka powazna a tenze koncert to troche jak pelna plytoteka F.Mercur'ego a kaseta "QUEEN-The Best Of!!!".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok