Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia promocjina S1 i EKUZ

Zamów teraz

Czytali temat:
Karolina Karolina Piotr Fraszczak Den Is (2554 niezalogowanych)
14 Posty
Magda M
(madziorek_1987)
Wiking
Wlasnie wiem gdzie jestem i jest to rygorystyczny kraj, dlatego jak bym nie "przerabiala" tutaj kilku rzeczy to bym nie napisala niesprawdzonej informacji na forum, tak jak co niektorzy.... zawsze forum mi sie kojarzylo z osoba przyjaznymi, ktorzy doradzaja od "serca".
A co do naszej opinii w Norwegii to chyba nie macie zadnej watpliwosci... juz nie raz czytalam tutaj artykuly, "Proba przemytu prze Polaka", "pijany Polak...." "Kradziez przez Polaka" blagam Was nie zachowujcie sie jak byscie gazet nie czytali i chociazby strony mojej Norwegii.... non stop tutaj zjezdzaja Polacy jedni z zamiarem uczciwej pracy i normalnego zycia z rodzina a inni z planem kombinowania, co by tu zrobic zeby "szybko zarobic". Nieoszukujmy sie Norwedzy (oczywiscie nie wszyscy) wkladaja nas do " jednego wora"... i miejmy nadzieje ze tych co przyjechali tu krasc i pic, bedzie mniej niz tych wyksztalconych czy z fachem "w reku" z zamiarem normalnej pracy.A po co robia rozne reportaze czy wywiady z Polakami w norweskiej telewizji czy w gazerami ? bo wlasnie Ci uczciwi Polacy cierpia na naszej polskiej opinii i chca to zmienic pokazujac nasz zamiar pobytu w Norwegii, i ze nie sa to tylko zlodzieje i alkoholicy ale ze sa to ludzie mlodzi, wyksztalceni chcacy ulozyc sobie lepsze zycie... Pomijam fakt jak to zostalo ukazane ale taki byl zamiar zeby Norwedzy zmienili swoje zle zdanie o Polakach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
madziorek_1987 napisał:
Wlasnie wiem gdzie jestem i jest to rygorystyczny kraj, dlatego jak bym nie "przerabiala" tutaj kilku rzeczy to bym nie napisala niesprawdzonej informacji na forum, tak jak co niektorzy.... zawsze forum mi sie kojarzylo z osoba przyjaznymi, ktorzy doradzaja od "serca".
A co do naszej opinii w Norwegii to chyba nie macie zadnej watpliwosci... juz nie raz czytalam tutaj artykuly, "Proba przemytu prze Polaka", "pijany Polak...." "Kradziez przez Polaka" blagam Was nie zachowujcie sie jak byscie gazet nie czytali i chociazby strony mojej Norwegii.... non stop tutaj zjezdzaja Polacy jedni z zamiarem uczciwej pracy i normalnego zycia z rodzina a inni z planem kombinowania, co by tu zrobic zeby "szybko zarobic". Nieoszukujmy sie Norwedzy (oczywiscie nie wszyscy) wkladaja nas do " jednego wora"... i miejmy nadzieje ze tych co przyjechali tu krasc i pic, bedzie mniej niz tych wyksztalconych czy z fachem "w reku" z zamiarem normalnej pracy.A po co robia rozne reportaze czy wywiady z Polakami w norweskiej telewizji czy w gazerami ? bo wlasnie Ci uczciwi Polacy cierpia na naszej polskiej opinii i chca to zmienic pokazujac nasz zamiar pobytu w Norwegii, i ze nie sa to tylko zlodzieje i alkoholicy ale ze sa to ludzie mlodzi, wyksztalceni chcacy ulozyc sobie lepsze zycie... Pomijam fakt jak to zostalo ukazane ale taki byl zamiar zeby Norwedzy zmienili swoje zle zdanie o Polakach...

wykształcona, młoda i z zamiarem normalnej pracy osobo
piętro wyżej napisałaś
Jak czasem czytam to forum to stwierdzam dlaczego tutaj w Norwegii nie lubi sie Polakow... Wypowiadacie sie arogancko, beszczelnie, i uwazacie ze zawsze macie racje, a WCALE jej nie posiadacie...
a teraz, że to jednak złodzieje, pijacy, kombinatorzy i durnie
to jak to w końcu jest młoda i wykształcono osobo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Mialo cie tu juz nie byc,madziorek!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
madziorek_1987 napisał:... po pierwsze pozwolenie z policji daje obcokrajowcowi zezwolenie na prace i na pobyt na terenie Norwegii
... DROBNE ACZ BARDZO WAŻNE , SPROSTOWANIE ... !!! .
---
Ani Policja ani tym bardziej UDI ...!!!
nie wydają już zezwolenia na Pracę i to co najmniej od 2011 roku !!! .
---
UDI wydaje jedynie ,zezwolenie na pobyt , taki siaki i owaki ... na terenie Norge !!!
---
Przy okazji ... UDI ... to nie jest POLICJA ... pomimo tego , że przeważnie znajduje się w budynku , gdzie również mieści się siedziba policji ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
tak
zaczynam nawet podejrzewać, że madziorek to
bezczelna, arogancka i uważająca, że zawsze ma rację Polka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Polka to ona byla - teraz jest bezczelna suka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
i skopiowal swoj post z jakiegos forum ktore jest juz zamkniete od 5 lat

nawet nie czytala tego tematu
gdzie Gabriel napisal
ze jest rejestracja i podal cytaty z UDI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Magda M
(madziorek_1987)
Wiking
jasta102 i zdzira nie bede tego dlugo komentowac... bo szkoda mojego czasu... haha wiedzialam ze tak bedzie ze nie bedziecie mogli sie opanowac od "slabych"komentarz, nie umiecie pisac rzetelnie tylko obrazacie innych ... jasta nikt Cie nie obrazal a Ty robisz to z latwoscia, widocznie Twoja niska samoocena nie pozwa Ci normalnie funkcjonowac.... a zdzira: Twoj nick mowi sam za siebie a przede wszystkim kim jestes... POZDRAWIAM GORACO hahaha.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
madziorek_1987 napisał:
jasta nikt Cie nie obrazal a Ty robisz to z latwoscia, widocznie Twoja niska samoocena nie pozwa Ci normalnie funkcjonowac....
a jak mam normalnie funkcjonować
kiedy gdziekolwiek na świecie bym nie pojechał
to zanim zdążę gębę otworzyć, czy coś ukraść, albo się napić, to po dowiedzeniu się, że jestem Polakiem, tubylcy uważają mnie za gorszego
no może jak byłem w Ałma Acie w Kazachstanie to tak się tego nie czuło
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Magda M
(madziorek_1987)
Wiking
jasta102 i zdzira nie bede tego dlugo komentowac... bo szkoda mojego czasu... haha wiedzialam ze tak bedzie ze nie bedziecie mogli sie opanowac od "slabych"komentarz, nie umiecie pisac rzetelnie tylko obrazacie innych ... jasta nikt Cie nie obrazal a Ty robisz to z latwoscia, widocznie Twoja niska samoocena nie pozwa Ci normalnie funkcjonowac.... a zdzira: Twoj nick mowi sam za siebie a przede wszystkim kim jestes... POZDRAWIAM GORACO hahaha.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok