Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karolina Karolina Piotr Fraszczak Den Is (2337 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
napisał:Dopiero co zawitałem a już pomału żałuje hehe , ja mam coś wiekszego niż jego paralizator czekam na wyzwanie i jestem gotów poświęcić się dla Narodu
NO popatrzcie jakie biedactwo !
---
Przyczepiłeś się do Mnie że siedzę na Forum i szukam Pracy ... lub coś w tym stylu !!! .
---
A sam , pytasz się dlaczego twojej kobiecie wstrzymano kuroniówkę ... skoro jej się niechce tej pracy szukać i wygodnie siedzi w domu biorąc ... ŻEBRACZĄ ZAPOMOGĘ ...
---
Jak na razie , Ja jeszcze w Norge Kuroniówki nie brałem i nad wyraz Intensywnie , szukam każdej legalnej możliwości by pracować .
---
Straszyć to ty se możesz , swojego nieroba ... a nie Mnie ... .
A czekaj sobie tatko latka do samej usranej śmierci .
Pajac do sześcianu jakich mało ...
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
cos ty jasiu taki pomocny dla aliensa co nawet pytania poprawnie nie umie napisac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
DanieluM z twoją wiedzą spotkamy się szybciej niż myślisz A ja durny jeszcze się bawię w pomaganie takim wszechwiedzącym. Przecież większość reguł jest w języku polskim, tylko się nie chce przeczytać, bo po co. Lepiej zadać głupie pytanie i niech inni pomagają biednym polaczkom.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Gabriel napisał:
Jak na razie , Ja jeszcze w Norge Kuroniówki nie brałem i nad wyraz Intensywnie , szukam każdej legalnej możliwości by pracować .

a te osiem permitteringów to mały pikuś
no i dlaczego nielegalną pracą gardzisz
przecież żadna praca nie hańbi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
permitering to socjal dla norweskich zakladow , nieudolnie zarzadzanych przez norwegow, zeby nie placili postojowego ,bo by zbankrutowali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Po nowym roku,ma byc jedna,nowa zasada!

- jak stracisz prace,to won z norwegii!

Jedyny problem moze byc z tradycyjnie bezrobotnymi norwegami!
Podobno maja ich deportowac na madagaskar,wyspy owcze lub burkina faso!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Krytyk Krytyczny
(krytycznykrytyk)
Wiking
zdzira napisał:
Po nowym roku,ma byc jedna,nowa zasada!

- jak stracisz prace,to won z norwegii!

Jedyny problem moze byc z tradycyjnie bezrobotnymi norwegami!
Podobno maja ich deportowac na madagaskar,wyspy owcze lub burkina faso!!

to bardzo dobra zasada jest i mam nadzieje, ze stanie sie powszechna regula europejska nie kupuja w sklepach, zarcie i uzywki przemycaja, to przy 1 okazji out
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Magda M
(madziorek_1987)
Wiking
Ludzie opanujcie sie!!! to co Wy piszecie to poprostu jest ponizej krytyki... wogole sie nie znacie a piszecie oficjalnie na forum "doradzajac" swoim rodakom!!! po pierwsze pozwolenie z policji daje obcokrajowcowi zezwolenie na prace i na pobyt na terenie Norwegii. Jezeli ktos stracil prace a ma "wyrobione" dagpenger to nawet jezeli dostal pozwolenie na podstawie umowy nie zwalnia go to z mozliwosci pobierania tego dagpenger!!! nie wiem czy sie orientujecie ale bezrobocie jest to sytuacja PRZEJSCIOWA i kazdemu moze przytrafic i nie znaczy to ze ktos jest NIEROBEM, bo czasem sytuacja nie od nas zalezy!!!! dagpenger trwa rok do dwoch lat i jezeli ktos posiada dagpenger oraz pozwolenie z policji to mamy wtedy prawo do opieki zdrwotnej, natomiast jezeli okres bezrobotnego sie skonczy a my nie znajdziemy do tej pory pracy to wtedy tracimy to wlasnie pozwolenie na pobyt oraz mozliwosc korzystania z darmowej sluzby zdrowia(operacje, darmowe badania).
Jak czasem czytam to forum to stwierdzam dlaczego tutaj w Norwegii nie lubi sie Polakow... Wypowiadacie sie arogancko, beszczelnie, i uwazacie ze zawsze macie racje, a WCALE jej nie posiadacie... tak, tak zaraz ktorys z Was madrych przyklei mi latke, i pewnie to "odpowiednio" skomentuje haha ale nie mam zamiaru tego komentowac bo wlasnie Wam o to chodzi... jak Wam jest potrzebna adrenalina to idzcie na silownie, na treningi mma, na ryby dla relaksu a jak macie dzieci to idzcie do lekeland'u a nie klocicie sie z Polakami, ktorzy powinni byc Waszymi przyjaciolmi a nie wrogami ktorych trzeba zgoic z nudy.... ktos prosi Was o pomoc a Wy odpisujecie od razu agresja..... Zegnam "milych" forumowiczow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Madziu dzięki, że mnie uświadomiłaś Czasami myślę, że wy nie wiecie gdzie jesteście. Dla przypomnienia Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
madziorek_1987 napisał:

Jak czasem czytam to forum to stwierdzam dlaczego tutaj w Norwegii nie lubi sie Polakow... Wypowiadacie sie arogancko, beszczelnie, i uwazacie ze zawsze macie racje, a WCALE jej nie posiadacie...

coś podobnego?
to za to Norwegowie nas nie lubią?
aj waj aj waj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok