Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
55555555 55555555 Miroslaw ..... Piotr Piotr ON Tamten Rokokko3255 Matii. (2630 niezalogowanych)
38 Postów

(KristianAndersen)
Nowicjusz
aga250 napisał:
[quote]
Jak sam piszesz pracowałeś w Danii nie znając duńskiego dlaczego Oni od razu muszą znać norweski????[/quote

Nie mowilem ze musz znac norweski, tylko zeby sie go nauczyli to za rok, dwa nie beda musieli prosic nikogo o pomoc... Czytac ze zrozumieniem prosze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
pomogłem koledze...
załatwiłem prace ...
ustaliłem dobrą stawkę...
dałem dach nad głową....
dałem auto...
dałem jeść...piś też dałem....
cholera nawet łóżko mu kupłem...
co dostałem..." To na razie..."
po powrocie skasował mnie ze swoich znajomych z Facebooka... zero kontaktu ....pewnie go obraziłem ...czymś...

Ps .byliśmy wieliletnimi kolegami....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Sebastian napisał:
pomogłem koledze...
załatwiłem prace ...
ustaliłem dobrą stawkę...
dałem dach nad głową....
dałem auto...
dałem jeść...piś też dałem....
cholera nawet łóżko mu kupłem...
co dostałem..." To na razie..."
po powrocie skasował mnie ze swoich znajomych z Facebooka... zero kontaktu ....pewnie go obraziłem ...czymś...

Ps .byliśmy wieliletnimi kolegami....


Bo dales za darmo, a ludzie nie lubia byc wdzieczni. Moze gdyby zaplacil?

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Sebastian napisał:
pomogłem koledze...
załatwiłem prace ...
ustaliłem dobrą stawkę...
dałem dach nad głową....
dałem auto...
dałem jeść...piś też dałem....
cholera nawet łóżko mu kupłem...
co dostałem..." To na razie..."
po powrocie skasował mnie ze swoich znajomych z Facebooka... zero kontaktu ....pewnie go obraziłem ...czymś...

Ps .byliśmy wieliletnimi kolegami....

widocznie twoja kobieta nie przypadła mu do gustu
bo by dalej się ciebie trzymał i jechał na twój rachunek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
raczej ta PISIA

.piś też dałem..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
przecież piszę wyżej
że z tą pisią coś nie tak wyszło
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
prawda stara jak swiat


Boze ochron mnie od przyjaciol ,od wrogow obronie sie sam


podroze.onet.pl/aktualnosci/turysta-ktor...lniony-z-pracy/12qcm

W tym wieku - 62 lata - człowiek powinien już wiedzieć, że na tym najpiękniejszym ze światów, każdy dobry uczynek zostaje, prędzej czy później, ale jednak zawsze, ukarany.

Tym bardziej, że 62 lata to stanowczo za wcześnie na starcze zdziecinnienie, mogace w skrajnych wypadkach prowadzić do nawrotu złudzeń, że człowiek, to brzmi dumnie (zresztą sam twórca tego bzdurnego stwierdzenia stanowił najlepszy dowód na to, czym brzmi człowiek). zwiń


i znowu powiedzenie nie rób nikomu dobrze nie będzie ci źle, jest na pierestale
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Magdalena Odrobińska
(MagdalenaOdrobinska)
Wiking
Nie czaje, poco przyjezdzac, robic sobie klopoty, skoro prace mozna znalesc nie ruszajac sie z domu...
Bardzo śmieszne, chyba sobie teraz drwisz pisząc że pracę można sobie znaleźć nie ruszając się z domu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Uważam że forum jest przede wszystkim po to żeby szukać informacji a nie wsparcia. Informacji jest tutaj duuużo tylko trzeba poszukać. Milion razy już ludzie pisali jakie są stawki, wymagania w różnych zawodach. Jakie są ceny mieszkań transportu, życia ogólnie. Co możemy Ci jeszcze więcej napisać? Masz pretensje że ktoś Cię zniechęca. Po prostu życie tutaj nie jest łatwe. Większość ludzi musiała się trochę namęczyć żeby znaleźć swoje miejsce.Albo dalej się męczy dlatego dają Ci takie rady. Jak czytam czasem artykuły o Norwegii w polskiej prasie to mi się przewraca. Kraina mlekiem i miodem płynąca. Wszystko się samo.
A co do pomagania ludziom to problem często jest taki że Ci którzy tu przyjeżdżają mają nierealne oczekiwania. Spotkałam się już z tym ze 3 razy. I muszę zacząć się uczyć własnych błędach. Ktoś przyjeżdża i widzi: o oni mają pracę, mieszkanie, samochód itd to ja jak wyślę 2 Cv na tydzień to też będę tak mieć za góra miesiąc. A potem zonk. i pretensje że nie było tak pięknie.
Ja bym się chętnie przeniosła do Anglii. Może mi ktoś napisze jak tam jest? I proszę mnie nie zniechęcać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
yzia napisał:

Ja bym się chętnie przeniosła do Anglii. Może mi ktoś napisze jak tam jest? I proszę mnie nie zniechęcać.

powiedz co jadłaś i piłaś w ciągu ostatnich 24h
bo może wizyta w pogotowiu jest niezbędna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok