Świętujemy urodziny!

Odbierz rabat 50% na wszystkie ogłoszenia

Sprawdź
Czytali temat:
halina manka Joanna S ewelina stasko Magdalena Lukaszewicz ANNA PUCUŁEK Marcin J Oliwia Maćkowiak Norge 30 Norge 30 Renata Kuptel Emila En Małgorzata Sienkiewicz (6674 niezalogowanych)
51 Postów
Kaja Metrowska
(KajaMetrowska)
Nowicjusz
Czy możliwe, ze kolka pojawia sie u tak małego dziecka? Kilka dni po wyjściu ze szpitala?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Początkujący
Niestety ale możliwe. Kolka moze sie pojawić praktycznie od razu po wyjściu ze szpitala. Jak również kilka tygodni po. Nie ma również takiego znaczenia czy karmi się piersią czy mlekiem sztucznym. To mit, tak wiec jeśli karmicie mlekiem modyfikowanym, nie macie się co obwiniać o to, ze Wasz dzieciaczek ma kolkę bo to nie jest absolutnie Wasza wina dziewczyny.
Jeśli kolka jest z nietolerancji laktozy to dziecko nie będzie tolerowało laktozy zarówno z tego i z tego mleka. U nas kolka mineła po podaniu kropli Delicol, mozna je podawać zaówno do karmienia butelką jak i przy karmieniu piersią (na ulotce jest dokładnie napisane ile powinno sie podawać) Ważne aby podawać przy każdym karmieniu. U nas ulga już przy drugim podaniu, po tygodniu kolki zniknęły praktycznie całkowicie. Po dwóch miesiacach psotanowiłam odstawić i kolki na szcżęście nie powróciły.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Finez Gry
(FinezGry)
Wiking
Niestety ale to jest możliwe. U mojego dziecka pojawiła się w pierwszym miesiącu życia.
Polecam Ci polskie kropelki esputicon. U nas się sprawdziły.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram