Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ochotniczki do badan naukowych - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek Jan Maryjan Małgorzata I noregg lilyerikson Takatamjakas Zadowalacz Elwi Patrycja Buxton Daga Salis (2146 niezalogowanych)
1 Post
Patrycja Buxton
(Patrycja Buxton)
Wiking
Dzień dobry,
nazywam się Patrycja Sosnowska-Buxton i jestem naukowczynia na uniwersytecie w Stavanger. Poszukuję wolontariuszek do mojego projektu badawczego na temat tego, jak kobiety, które doświadczyły przemocy w rodzinie, odbudowują swoje życie: historie z Polski i Norwegii. Szczególnie interesują mnie Polki mieszkające w Norwegii, które chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami.

Twój udział w projekcie jest całkowicie ANONIMOWY i obejmuje nagrany wywiad trwający od 1 do 1,5 godziny w bezpiecznym i dogodnym dla nas obu miejscu i czasie. Jeśli chciałbyś wziąć udział w tym badaniu i chciałbyś dowiedzieć się o nim więcej, to ja z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania.

Możesz się ze mną skontaktować pod numerem telefonu +48 570 942 227 (whats app, telefonicznie lub sms) lub mailowo patrycja.buxton@uis.no

DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA,
Patrycja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Bardzo fajny temat. Trzymam kciuki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok