Witam czy sa tu (nie pracujace jeszcze) mamuski z kolbotn????? Ktore maja czas na spacer lub kawe z mamuska I jej synkiem 15miesiecznym? Pozdrawiam I czekam!!!!
9 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Jobbleder.no to prosta i intuicyjna aplikacja online stworzona z myślą o osobach pracujących i prowadzących działalność w Norwegii. Pomaga szybko przygotować profesjonalne dokumenty i utrzymać porządek w rozliczeniach. W kilka minut przygotujesz: kontrakt fakturę timelistę tilbud Dokumenty są tworzone w języku norweskim, a interfejs aplikacji dostępny jest w języku polskim — dzięki temu wszystko jest zrozumiałe i wygodne w obsłudze. Najważniejsze funkcje Bezpłatne ...