Witam czy sa tu (nie pracujace jeszcze) mamuski z kolbotn????? Ktore maja czas na spacer lub kawe z mamuska I jej synkiem 15miesiecznym? Pozdrawiam I czekam!!!!
9 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Zapraszamy do naszego sklepu - BAZA. Znajdziecie u nas wszystko czego potrzebujecie :) Unikalne produkty z Polski – również te „zapomniane” :) Świeże dostawy co piątek, koniecznie do nas zajrzyjcie! Na tle innych sklepów w Norwegii, oferujących polskie produkty, u nas znajdziecie je co najmniej 20% tańsze. FB SKLEPÓW: Baza Oslo: https://www.facebook.com/PolskiSklepBaza Baza Drammen: https://www.facebook.com/groups/314864136416943/ ...