Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

porada - Norwegia

8 Postów
Marta Janus
(MartaJ86)
Wiking
Witam Was Kobitki mam do was prosbe, poleccie mi polskiego ginekologa w Oslo. Mysle wybrac sie na wizyte gdzyz nie mam okresu z 5 dni a zrobilam juz 3 testy ciazowe i wyszly negatywne Zazwyczj okres mam regularny , czasami wachania sa 2-3 dni. W dniu przyjscia okresu mialam bole brzucha, kregoslupa i delikatne bolace piersi, ale okres nie przyszedl. Teraz boli mnie tylko brzuch a zwlaszcza jajniki, a okresu brak. Kurcze nie wiem co mam robic bo pierwszy raz jestem w takiej sytulacji i jeszcze tu w Norge. Moze wybrac sie tu do lekarza albo poleciec do Pl, prosze doradzcie cos...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Stefan Mazur
(stefanmazur)
Wiking
48114959 tel do Szczęsny, to jest polski ginekolog niedaleko Okern, byłem z nim u niego, jest wporządku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Stefan Mazur
(stefanmazur)
Wiking
Byłem z żoną u niego źle tam napisałem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
No Name
(No___name)
Wiking
A ty masz 15lat? Bo sadzac po tym co napisalas chyba jestes jeszcze w gimnazjum....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Marta Janus
(MartaJ86)
Wiking
dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
MartaJ86 napisał:
Witam Was Kobitki mam do was prosbe, poleccie mi polskiego ginekologa w Oslo. Mysle wybrac sie na wizyte gdzyz nie mam okresu z 5 dni a zrobilam juz 3 testy ciazowe i wyszly negatywne Zazwyczj okres mam regularny , czasami wachania sa 2-3 dni. W dniu przyjscia okresu mialam bole brzucha, kregoslupa i delikatne bolace piersi, ale okres nie przyszedl. Teraz boli mnie tylko brzuch a zwlaszcza jajniki, a okresu brak. Kurcze nie wiem co mam robic bo pierwszy raz jestem w takiej sytulacji i jeszcze tu w Norge. Moze wybrac sie tu do lekarza albo poleciec do Pl, prosze doradzcie cos...

Namiar na polskiego Ginekologa w Oslo www.mojanorwegia.pl/chirurgiaplastyczna....ski-ginekolog-w-oslo
Zgłoś wpis
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
stefanmazur napisał:
48114959 tel do Szczęsny, to jest polski ginekolog niedaleko Okern, byłem z nim u niego, jest wporządku
Z penisem i jes w porzadku?
Dziewoje 5 dni to nie koniec swiata.
Jak ciezko pracujesz, na obiad konserwa i kupa stresu w robocie to moze sie spoznic i tydzien. To nie Ukrainskie pociagi ze po 5 dniach ludzie na dworcu sie martwia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok