Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Epilepsja u dzieci a świadczenia - Norwegia

Czytali temat:
Rafal_ R6 jolanta janik Karol Pitek Karolina . Agata Dymna Milka ... Maja Baran Kamila Rietz Martynka1985 Josephvol.2 smith HeartB oportunista (1368 niezalogowanych)
1 Post
Kamila Rietz
(Camilla114)
Wiking
Witam☺
Mam dziecko chore na epilepsję. Czy należą się jakieś pieniążki z tego tytułu i jakie są kwoty?
Proszę mnie od razu nie linczować, za to że chodzi mi tylko o pieniądze. Pytam się tylko z czystej babskiej ciekawości ☺
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Dobranoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Camilla114 napisał:
Witam☺
Mam dziecko chore na epilepsję. Czy należą się jakieś pieniążki z tego tytułu i jakie są kwoty?
Proszę mnie od razu nie linczować, za to że chodzi mi tylko o pieniądze. Pytam się tylko z czystej babskiej ciekawości ☺
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Dobranoc


Rozumiem, ze jak beda jakies piniondze z tytulu posiadnia epileptyka to ich nie przyjmiesz, bo pytasz z ciekawosci? Jezeli jednak przyjmiesz to oznacza, ze nie z ciekawosci a dla piniendzy szukasz info.

Swoja droga ciekawy punkt widzenia: Mam epileptyka - plac. Mam downa - plac, mam z SM - plac.
Zaraz beda chcieli piniendzy za OCD.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok