Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Cesarskie cięcie w Bergen - Norwegia

Czytali temat:
2 Posty
Dorota Dorota
(Doris_1)
Wiking
Hej! Witam wszystkie przyszłe i już obecne mamusie Mam pytanie. Czy któraś z was ma jakiekolwiek doświadczenie względem wyegzekwowania cesarskiego cięcia w Bergen? Ja pierwszy poród miałam właśnie tą metodą ze względu na to że mały nie odwrócił się główką do dołu, a ze względu na to że dużo interesowałam się możliwością powikłań w przypadku porodu naturalnego po cesarce nie zdecyduję się na taki... Może jest ktoś kto miał jakieś doświadczenie z lekarzami w Bergen w tej kwestii i pomoże mi odświeżyć temat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Doris_1 napisał:
Hej! Witam wszystkie przyszłe i już obecne mamusie Mam pytanie. Czy któraś z was ma jakiekolwiek doświadczenie względem wyegzekwowania cesarskiego cięcia w Bergen? Ja pierwszy poród miałam właśnie tą metodą ze względu na to że mały nie odwrócił się główką do dołu, a ze względu na to że dużo interesowałam się możliwością powikłań w przypadku porodu naturalnego po cesarce nie zdecyduję się na taki... Może jest ktoś kto miał jakieś doświadczenie z lekarzami w Bergen w tej kwestii i pomoże mi odświeżyć temat?

Przyszla mamo
Nie wydaje mi sie, aby forum bylo odpowiednim miejscem na zadawanie takich pytan.
Kazda ciaze prowadzi albo lekarz, albo polozna. Tylko oni moga z toba na te tematy porozmawiac. SC nie jest optymalnym sposobem porodu, gdyz wiaze sie z ryzykiem i kazdy planowany sc jest zalecany po odpowiedniej medycznej ocenie potrzeby tego zabiegu.

Twoje niepokoje sa zrozumiale, ale musisz je dzielic z osoba prowadzaca ciaze.
Jezeli nie bedzie medycznych wskazan, to zabieg nie zostanie dokonany tylko dlatego, ze ty sobie tak zyczysz.
Zabieg nieplanowany, czyli wynikajacy z naglej potrzeby np. stagnacji porodu, jest zalecany przez poloznika w szpitalu.

Jezeli masz obawy przed porodem ( fødselsangst) to mozesz zostac skierowana na rozmowy z jordmor, ktora taka problematyka sie zajmuje.
Nie trac czasu, porozmawiaj ze swoim fastlege!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok