Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(3523 niezalogowanych)
29 Postów
Barbara Kopeć
(Barbarella83)
Wiking
dostałaś wszystkie info w zeszłym tygodniu po długiej dyskusji w twoim temacie .....jak jesteś tak tępa jak mąż który pracuje w norge i nic nie ogarnia to lepiej nie planujcie tych dzieci [/quote]

Skoro taki jesteś mądry to najpierw przeczytaj uważnie pytania które zadałam bo trochę odbiegają od tych z zeszłego tygodnia, a potem się wypowiadaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
...albo:

Odp.:Rozłąkowe na dziecko
BasiaS napisał:
z takimi komentarzami to na inne forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Barbara Kopeć
(Barbarella83)
Wiking
zdzira napisał:
...albo:

Odp.:Rozłąkowe na dziecko
BasiaS napisał:
z takimi komentarzami to na inne forum




Te zdzira, nie wypowiadaj się bo nikt cię o zdanie nie prosił. O ile pamiętam to na żadnym moim forum nie udzieliłaś konkretniej odpowiedzi tylko głupie docinki, więc spie.....j
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
nie widzę żadnej różnicy ! .....to może ty doczytaj swój poprzedni temat bo stoi tam że konatantstøtte należy ci się nie zależnie od tego gdzie przebywasz ...czy w pl czy z tą niedojdą w norge !!! i możesz sobie kursować w te i z powrotem . w samolocie też ci się należy . po wylądowaniu a nawet w taxi , u teściowej na imprezie i na zesłaniu na misje przez ojca rydzyka ( tylko się wtedy nie wymelduj z niedojdą !! )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
BasiaS napisał:
Witam wszystkich mam kilka pytań:
1, Mój mąż pracuje w Norwegii na stałe.
Jeśli przyjadę do niego na łączenie rodzin będąc już w zaawansowanej ciąży to należy nam się jednorazowe becikowe?
2, Czy jeśli coś się stanie i będę musiała wrócić z maleństwem do Polski, czy nadal mąż będzie otrzymywał świadczenie w postaci 5000nok od 12-18 m-ca i 3300 od 19 do 24 m-ca życia dziecka, czy to jest tylko jak dzidziuś jest w Norwegii?
3, Jeśli przyjadę do Norwegii na łączenie rodzin to będę miała numer personalny, to zrozumiałe. Ale jeśli wrócę do Polski a mąż mnie wygłosi w Skacie to czy będzie dostawał rozłąkowe na żonę i ewentualnie dziecko?
Wiem że pytań jest sporo. Jeśli ktoś się orientuję to proszę o odpowiedz na forum lub prywatnie.


1 i 2 dostałaś odp. tydzień temu, a trzecie to bzdura totalna....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(janina001)
Wiking
Andre ved mark napisał:
BasiaS napisał:
Dziękuję WAM za szczere odpowiedzi,
Widać że Polak Polakowi nie pomoże.
Wy też byliście w podobnej sytuacji i mieliście dużo pytań i pewnie wszystko od razu wiedzieliście i nikogo nie prosiliście o pomoc.
Jeśli tak to szacun.
Wszyscy którzy wypowiedzieli się na tym forum na 100% nie wzieli ani grosza od Państwa Norweskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takie pytanie mi jeszcze przychodzi go głowy : CO ROBICIE W NORWEGII W POLSCE PRZECIEŻ JEST NAJLEPIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dostałaś wszystkie info w zeszłym tygodniu po długiej dyskusji w twoim temacie .....jak jesteś tak tępa jak mąż który pracuje w norge i nic nie ogarnia to lepiej nie planujcie tych dzieci
Twojego meza nikt tu na sile nie przycviagnal jestescie obywatelami Polski i tam staraj sie o rozllakowe))panstwo polskie powinno Ci placic jesli nie ma pracy dla Twojego meza ))a Twoj maz zapewne sie rozliczac bedzie jako pendle wiec prawie caly podatek odbierze ,Wkoncu panstwo norweskie przejrzy na oczy jak w Angli i zrobia z tym porzadek,A moj podatek niech idzie na szcvzytny cel ale w Norwegi bo tu mieszkam i zyje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
BasiaS napisał:
zdzira napisał:
...albo:

Odp.:Rozłąkowe na dziecko
BasiaS napisał:
z takimi komentarzami to na inne forum




O ile pamiętam to na żadnym moim forum nie udzieliłaś konkretniej odpowiedzi tylko głupie docinki, więc spie.....j



co to jest twoje forum???

Jesteś już w tej ciąży, bo jak nie to lepiej nie zachodź, szkoda będzie tego dziecka....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
janina001 napisał:
...A moj podatek niech idzie na szcvzytny cel ale w Norwegi bo tu mieszkam i zyje
AHA ...
SZCZYTNY CEL ... !!! .

zapomogi SOCJALNE dla wielodzietnych Pastowanych NIEROBÓW ... !!! którzy prawiez automatu dostają Obywatelstwo Norge .
---
A następnie jadą do Syrii jako terroryści ...
---
MASZ RACJĘ ... szczytne są te niektóre norweskie cele ...jak CELA Breivika ...
Tom się znowu uśmiał ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
niech się janina nie podnieca tym że żyje i pracuje w norge bo gówno mnie to za przeproszeniem obchodzi niech się nie wpierdala w norweskie prawo i to co się komu należy . bo następnym razem ja mogę zanegować twoje prawo do dożywotniej renty w razie tragicznego wypadku bo odprowadzasz do kasy ułamek z tego co inni ciężko tu pracujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Jan Kowalski
(tadec)
Wiking
Facet - widzę,ze masz jakieś tam pojecie o prawie i Norge,ok. 10 % mojego - ale dlaczego jestes takim burackim chamem ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok