Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Beata W Karolina Wyszkowska Stuleblak genowef Damiansen Nowak (8151 niezalogowanych)
15 Postów
Martin Petterson
(dj_Soft)
Wiking
kilka lat to minelo kilka lat temu .. zal










"Nie kłóć się z głupim bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Soft
"Nie wiem co z Wami ale ja wysiadam... osiem godzin po ... a ty nadal tutaj....hmmm
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Ola B.
(Posola40)
Wiking
Czytam i juz teraz naprawde nic nie wiem! Czyli nie jechac do Norwegii? A moze w Kristiansand sa jacys mili, fajni ludzie?

Milego dnia wszystkim!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Martin Petterson
(dj_Soft)
Wiking
Rogaland , duzo fajnych ludzi .
(Stavanger, Sandnes) wszedzie sa fajni ludzie .Kwestia, jakimi sie otaczasz. Tu nie zawsze warto cokolwiek luznego pisac jak sama widzisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Mialo cie juz tutaj nie byc!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
"Nie kłóć się z głupim bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem"
o widze ze dopisales samokrytyke

Mialo cie juz tutaj nie byc!!!
nie zauwazyles chlopak sie pokalal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Martin Petterson
(dj_Soft)
Wiking
Co niektorym widze ze do lba za mocno uderzylo wtracanie 5 groszy w kazdy jeden post .Moze mysla ze kiedys wymienia na korony te swoje statusy "maniakow", oklaski i ine cuda, nie wiem. Ci ktorzy robia to w odwrotnym kierunku to moglbys drogi adminie banowac tych niewyzytych z MN bo do niczego to dobrego nie prowadzi . Czasami z braku wyboru forum norweskiego chcialbym o cos zapytac ludzi a tu stado cwaniaczkow albo zbuntowanych dziewic jedzie jeden na drugiego i z tematu postu robi sie jakis chlam :/
Jakie ma znaczenie czy ktos pisze z bledem czy bez, jakie ma znaczenie, czy buty kupuje w Pl , jakie ma znaczenie ile lat mieszka w No moge tak wyliczac w nieskonczonosc. czy trzeba sie nawzajem obrzucac blotem , wyzywac od cwaniakow, pokazywac swoj prymitywizm ktory wylazi przed monitorkiem?!
Ludzie , wszyscy siedzimy na tm samym wozku, przyjechalismy do No za praca i lepszym bytem, zawsze bedziemy obcy wsrod tubylcow, chocbysmy zawiazali nie wiem jak zajebiste przyjaznie. Zastanowcie sie troche co piszecie i niech ta strona faktycznie spelnia zadanie, jakie jej autor mial w zamysle. Ja wiem ze komuna w PL dala nam w kosc i co niektorzy nienawisc do swiata maja wyssana z mlekiem matki ale sami sobie stwrzacie otoczenie w ktorym zyjecie. Zycze owocnych przemyslen i refleksci nad samym soba .



do tych troli wyzej :
za wysokie progi dla was zeby podpuszczac mnie na pyskowki Co do zainfekowanych nienawiscia i uwazajacych sie za "naj" juz ratunku nie widze . jedynie bann przez admina.


Pozdro dla zalozyciela tematu i normalnych, zdorwych foromowiczow
Spadam na dobre , zainfekowani maja temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Ola B.
(Posola40)
Wiking
W końcu coś pozytywnego !

Pozdrowienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
dj_Soft napisał:
Co niektorym widze ze do lba za mocno uderzylo wtracanie 5 groszy w kazdy jeden post .Moze mysla ze kiedys wymienia na korony te swoje statusy "maniakow", oklaski i ine cuda, nie wiem. Ci ktorzy robia to w odwrotnym kierunku to moglbys drogi adminie banowac tych niewyzytych z MN bo do niczego to dobrego nie prowadzi . Czasami z braku wyboru forum norweskiego chcialbym o cos zapytac ludzi a tu stado cwaniaczkow albo zbuntowanych dziewic jedzie jeden na drugiego i z tematu postu robi sie jakis chlam :/
Jakie ma znaczenie czy ktos pisze z bledem czy bez, jakie ma znaczenie, czy buty kupuje w Pl , jakie ma znaczenie ile lat mieszka w No moge tak wyliczac w nieskonczonosc. czy trzeba sie nawzajem obrzucac blotem , wyzywac od cwaniakow, pokazywac swoj prymitywizm ktory wylazi przed monitorkiem?!
Ludzie , wszyscy siedzimy na tm samym wozku, przyjechalismy do No za praca i lepszym bytem, zawsze bedziemy obcy wsrod tubylcow, chocbysmy zawiazali nie wiem jak zajebiste przyjaznie. Zastanowcie sie troche co piszecie i niech ta strona faktycznie spelnia zadanie, jakie jej autor mial w zamysle. Ja wiem ze komuna w PL dala nam w kosc i co niektorzy nienawisc do swiata maja wyssana z mlekiem matki ale sami sobie stwrzacie otoczenie w ktorym zyjecie. Zycze owocnych przemyslen i refleksci nad samym soba .



do tych troli wyzej :
za wysokie progi dla was zeby podpuszczac mnie na pyskowki Co do zainfekowanych nienawiscia i uwazajacych sie za "naj" juz ratunku nie widze . jedynie bann przez admina.


Pozdro dla zalozyciela tematu i normalnych, zdorwych foromowiczow
Spadam na dobre , zainfekowani maja temat


Fejkowe konto, fejkowy temat, a ty zarzucasz ludziom spam?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Ola B.
(Posola40)
Wiking
A propos zasmiecania jesli bylbys tak uprzejmy to zgodze sie z twoim ostatnim postem byle bys juz nie odnosil sie do zadnych moich postow bo piszesz bez sensu a ja oczekuje tylko konkretow a nie bezsensownego paplania...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok