Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Beata W Karolina Wyszkowska Stuleblak genowef Damiansen Nowak (8189 niezalogowanych)
3 Posty

(Barbira)
Wiking
patim napisał:
A mi sie wydaje ze dosc fajnym i spokojnym miastem jest Ålesund,
wszyscy twierdza ze w Ålesund mieszkaja strasznie wredni ludzie



No tak w sumie tak jezeli chodzi o Norwegow ! Troche są tu dziwaki i szowiniści ale wydaje mi sie ze w kazdym miejscu znajdzie sie ktos kto nie lubi Polakow czy innej narodowosci. Poza tym Norwegia jest juz zmeczona nami wszystkimi czy to jest Polak czy Litwin. Czytajac tu na forum wiekszosc osob narzeka juz ze Norwegowie nie sa w porządku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
To w izolatce masz wi-fi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(Janin)
Stały Bywalec
.. A lachon co zalozyl temat milczy..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Tez juz nie szalej - jest akurat zajeta,z klientem!

p/s:
dobry pomysl na biznes - burdel w spokojnej dzielnicy!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
p/s2:

no i,te baseny w poblizu,zeby sie mozna bylo umyc - po robocie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
p/s3:

kiedys byla taka piosenka (czerwone gitary): ladna dupe masz,ladniejsza niz twarz!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
zdzira napisał:
To w izolatce masz wi-fi?


hahahahahahaha på glattcelle....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
No tak w sumie tak jezeli chodzi o Norwegow ! Troche są tu dziwaki i szowiniści ale wydaje mi sie ze w kazdym miejscu znajdzie sie ktos kto nie lubi Polakow czy innej narodowosci. Poza tym Norwegia jest juz zmeczona nami wszystkimi czy to jest Polak czy Litwin. Czytajac tu na forum wiekszosc osob narzeka juz ze Norwegowie nie sa w porządku.
ja pisalem opinie norwegow o norwegach

a norwedzy wszedzie nie sa w porzadku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Martin Petterson
(dj_Soft)
Wiking
Czytam co tu ludzie wypisujecie i to forum nie jest dla mnie (szkoda).
Max Kolonko powiedzial kiedys ze w polsce za arogancje i koniecznosc zmieszania drugiego z g... w walce o swoje "ja" winna jest komuna/ cos w tym jest.
Co niektore niepotrzebne wogole wpisy mozna porownac do epoki jaskiniowej. Komuna to pochlebstwo.

Dlatego nie bede probowal przebijac sie wiecej przez bezsensowne wpisy typowych troli ktorzy walcza o statusy maniakow,stalych bywalcow,expertow, liczbe postow czy innych super waznych priorytetow na tym forum. Same te nazwy budza u mnie smiech
Temat : Fajne Miasto, Fajna Dzielnica? a Wy tu wypisujecie swoje wyobrazenia wypaczone na temat swiata (kogo to obchodzi co jeden czy drugi mysli o norwegach ? "Norwedzy wszedzie nie sa wporzadku" hahaha a Polacy to anioly, zwlaszcza Ci to sie rozpisuja i jada po kim popadnie pewnie za chwile po mnie) Co to ma do tematu ?
O tych prostackich wbitach do byle kogo zeby zablysnac i zdobyc punkt juz sie nie wypowiadam. Pokazujecie piekny poziom jak na polakow przystalo .
WTF ?
Nie wiem co z Wami ale ja wysiadam...




"Nie kłóć się z głupim bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem"


Pozdrawiam tych ktorzy na to zasluguja i zegnam sie ze wszystkimi forumowiczami bez wyjatku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
jak pomieszkasz kilka lat i poznasz norwegow to wrocisz

oni sa mili i sympatyczni tylko na pierwszy rzut okiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok