Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Katarzyna Perła Kasia K Krzysiek Supeł RafalKludkowski (3305 niezalogowanych)
89 Postów
Karolina .....
(karolina09)
Początkujący
Andre ved mark napisał:
oj karolinka , przepisy w norge nigdy się zmieniły dla kontantstøtte od podpisania umowy w Schengen . słuchałaś jednak fałszywych proroków albo niedoinformowanych koleżanek
raczej niedoinformowanych pan w navie.

Norek nie pochlebiaj sobie

Jestes tak samo niedinformowany jak ja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
hmm .....teraz karolinka może śmiało bliżniaczki planować i udać się na długi urlop do pl ...potem naładować baterie pod palmami przed powrotem do norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Karolina .....
(karolina09)
Początkujący
Andre ved mark napisał:
hmm .....teraz karolinka może śmiało bliżniaczki planować i udać się na długi urlop do pl ...naładować baterie pod palmami przed powrotem do norge

no baaa, a co wyssać ile się , czemu nie

Tobie chyba bardziej przyda się przerwa weż tam zapłodnij jakąś norkówę po imprezie w klubie, wtedy ponoć są łatwiejsze - masz większe szanse, najlepiej odrazu zrób trojaczki.. a co tam jak już robić to całą gromadę.. wyślij ją do roboty a sam ( z dziećmi rzecz jasna), delektuj się wolnymi chwilami i radością ich wychowywania, oczywiście ciesząc się koronami od państwa norweskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
widzę że chcesz mnie puścić w skarpetkach ...ale dzięki za dobre rady .zacznę się rozglądać za piękną norweżką
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Karolina .....
(karolina09)
Początkujący
Andre ved mark napisał:
widzę że chcesz mnie puścić w skarpetkach ...ale dzięki za dobre rady .zacznę się rozglądać za piękną norweżką

powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Barbara Kopeć
(Barbarella83)
Wiking
giovi2 napisał:
Elise napisał:
karolina2384 napisał:
Jeżeli nie wypracujesz dostajesz jednorazowe tzw. becikowe ok 38 tys zł.
38 750 NOK a nie zł.

A tak ogolnie do towarzystwa powyzej, oprocz Karoliny: skąd tyle nienawisci. Przeciez dziewczyna nawet nie napisala, jak dlugo bedzie z dzidziusiem w domu.
To chyba normalne, ze mamy siedza z dzieckim tak do roku po urodzeniu. Nawet przedszkola przeciaz sie nie dostanie jezeli dziecko nie skonczylo 8 miesiecy.

Ale pewnie wy wszysktie tak jak gdzes w Laosie, dzieciaka rodzily na polu, a pozniej w chuste na plecy i z powrotem do roboty przy ryzu.


Czytając posty w tym temacie, miałam mniej więcej to samo napisać.
Czy to tak źle, że dziewczyna zanim zajdzie w ciążę, chce dowiedzieć się, na co może liczyć?!
Najlepiej żeby strzeliła sobie dzieciaka a później myślała z czego będzie żyła...



Dziękuję za wsparcie, właćnie zanim zajde w ciąże chce się wszystkiego dowiedzieć, a i tak zajde w ciąż czy będzie mi sie coś należeć czy nie. Bo dzidziusia chę mieć!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok