Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Witam ;) - Norwegia

Czytali temat:
(1387 niezalogowanych)
6 Postów

(martuchaaa)
Wiking
Hej..Móój narzeczony otrzmał propozycję pracyy w harstad i do końca tego tygodni bedziemy wszystko wiedzieć mam synka który 5-go skończył 21miesięc chcemy być tam z tatą lecz nie wiemy co z mieszkaniem będzie.. moze orietujesz się czy jest ktoś kto chciałby wynająć Nam mieszkanie na min.2 miesace? będę wdzięczna za jaką kolwiek odpowiedź..pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
martuchaaa napisał:
Hej..Móój narzeczony otrzmał propozycję pracyy w harstad i do końca tego tygodni bedziemy wszystko wiedzieć mam synka który 5-go skończył 21miesięc chcemy być tam z tatą lecz nie wiemy co z mieszkaniem będzie.. moze orietujesz się czy jest ktoś kto chciałby wynająć Nam mieszkanie na min.2 miesace? będę wdzięczna za jaką kolwiek odpowiedź..pozdrawiam

Wstrzymaj konie gdzie co kiedy jak?
Wiecie chociaż czy pracodawca wiarygodny?
Jak firma sie nazywa? W Harstad nie ma tak ze Polakow jest jak mrowkow
Dwa miesiące bez faceta nie wytrzyma????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(martuchaaa)
Wiking
Ty widzisz co piszesz??? yy..nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale
Nie rozumiem takich ludzi..na siłe 5 groszy wcisnąć muszą..ah.. szanowni państwo interesują mnie kontrety pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
martuchaaa napisał:
Ty widzisz co piszesz??? yy..nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale
Nie rozumiem takich ludzi..na siłe 5 groszy wcisnąć muszą..ah.. szanowni państwo interesują mnie kontrety pozdrawiam
no właśnie KONKRETY!!!
Czy jesteś kolejną która zaraz zarzuci focha bo nie usłyszała to co chciała? Co bys chciała żeby ktoś napisał przyjeżdżajcie, jest mieszkanie wszystko załatwimy wam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(martuchaaa)
Wiking
hahhahh!!!bez komentarza!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
martuchaaa napisał:
hahhahh!!!bez komentarza!!! hihihi podaj konkrety to i coś sie dowiesz jak to wyglada a na tyle co wiadomo to mozna wnioskować ze twój mąż czy nie mąż dorwał robótke na czarno, może kase dostanie a może zostanie na lodzie, szukacie mieszkania taniego bez depozytu(co graniczy z cudem dla rodziny) pozdrawiam również
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
martuchaaa napisał:
hahhahh!!!bez komentarza!!!

No tos se pozamiatala
A chciałem byc miły i pomoc
Teraz proś Bozie by stary nie trafił tam gdzie myśle ze trafi bo bedzie tylko dostawał odpowiedzi takie jak ja od ciebie
I tak z czystej ciekawości co było w mojej wypowiedzi nie na miejscu?
A
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
I jeszcze mi minusa dała
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
PJo napisał:
I jeszcze mi minusa dała mi nie zdażyła , pewnie pluje se w gębę teraz

p.s.za 6godz złotko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(martuchaaa)
Wiking
nie zgrywaj się tutaj chlopaku bo bogiem nie jesteś
Dla waszej wiadmości nie jest to praca na czarnucha i fima u której OD DŁUUUŻSZEGOO CZASU pracuje gwarantuje mieszkanie!!!!!!! ale wam nie muszę tlumaczyć bo i tak nie zrozumiecie..zajmijcie się sobą..o Was dwóch o nic nie proszę i żegnam...kilka osób o was mi już prywatne wiadomości napisało więc pozostawiam was..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok