Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1386 niezalogowanych)
88 Postów
Pawel x
(MikeP)
Początkujący
martuchaaa napisał:
Ty widzisz co piszesz??? yy..nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale
Nie rozumiem takich ludzi..na siłe 5 groszy wcisnąć muszą..ah.. szanowni państwo interesują mnie kontrety pozdrawiam



Dobrze Ci radza, to nie jest takie proste jakby sie wydawalo.Czasem bywa to dosyc dluga i kreta droga do stabilnego zycia, tymbardziej jesli nie macie tutaj znajomych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
martuchaaa napisał:
nie zgrywaj się tutaj chlopaku bo bogiem nie jesteś
Dla waszej wiadmości nie jest to praca na czarnucha i fima u której OD DŁUUUŻSZEGOO CZASU pracuje gwarantuje mieszkanie!!!!!!! ale wam nie muszę tlumaczyć bo i tak nie zrozumiecie..zajmijcie się sobą..o Was dwóch o nic nie proszę i żegnam...kilka osób o was mi już prywatne wiadomości napisało więc pozostawiam was..
przykro mi ale takie są fakty, chciałaś poznać realia? czy usłyszeć to co chciałaś? jeśli to drugie to słuchaj tych co piszą na priv
,a z resztą "tobie nie musze tego tłumaczyć"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(martuchaaa)
Wiking
Ale ja prosilam tylko kogoś o namiar może do osoby która mieszka w tymmieście a nie wymądrzanie się ;( przykre jak Polak Polakowi tak nie miły.. ;( koniec tematu..pierwszy raz oworzyłam konto na takiej stronie i ostatni..jednak lepiej samemu sobie załatwiać jak do tej pory i nie denerwowac się nie potrzebnie..pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
martuchaaa napisał:
nie zgrywaj się tutaj chlopaku bo bogiem nie jesteś
Dla waszej wiadmości nie jest to praca na czarnucha i fima u której OD DŁUUUŻSZEGOO CZASU pracuje gwarantuje mieszkanie!!!!!!! ale wam nie muszę tlumaczyć bo i tak nie zrozumiecie..zajmijcie się sobą..o Was dwóch o nic nie proszę i żegnam...kilka osób o was mi już prywatne wiadomości napisało więc pozostawiam was..


Oj Piotruś bedzie miec ciężki żywot
Bogiem nie jestem ale wszystkie agencje i agentów w promieniu 200 km znam dobrze
Co pewnie jobzon dla consto potrzebuje?
Widzisz prędzej czy pózniej gdzies sie to wszystko spotyka pytanie tylko kiedy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(martuchaaa)
Wiking
Jesteś w błędzie i wygrażaj się dalej żegnam..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
martuchaaa napisał:
Jesteś w błędzie i wygrażaj się dalej żegnam..

Nie wygrazam
Tylko cie uświadamiam
Swiezakowi z wielkim ryjem wszędzie bedzie cieżko
Ale co tam adecco czy jobzone
A teraz has bo szkoda mi czasu na ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ma Sw
(martuchaaa)
Wiking
Bardzo przepraszam państwa pomyliłam miejscowości hedmark miało być...przepraszam i pozrawiam...nawet dostałam stronke z mieszkaniami na wynajem <szczęśliwa..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
martuchaaa napisał:
Bardzo przepraszam państwa pomyliłam miejscowości hedmark miało być...przepraszam i pozrawiam...nawet dostałam stronke z mieszkaniami na wynajem <szczęśliwa..HoHOHO to teraz już z górki jak już masz stronke z mieszkaniami zycze powodzenia i serdecznie pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok