Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Nie, po prostu po 26 tyg wypełnisz papiery o macierzyński, że jesteś w ciązy i dostarczysz dokument od lekarza te ciąże potwierdzający. Na macierzyński przejdziesz wtedy automatycznie 3 tyg przed terminem porodu, który bedzie na dokumencie od lekarza. Wtedy wyrejestrujesz sie jako bezrobotne i nie bedziesz musiała wysyłac medlekort. Możesz na dagpenger wrocic, jak ci sie skończy macierzyński.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Kasia O.
(kasiaiwaldek)
Nowicjusz
ciekawa jestem kto ma rację???...piszecie tutaj, że osobie która jest zarejestrowana w NAV-ie z prawem do dagpenger przysluguje urlop macierzyński...ja dowiadywałam się w NAV-ie, u trzech księgowych i kilku jeszcze norwegów i każdy mi mówił to samo...aby otrzymać urlop macierzyński muszę conajmniej ostatnie sześć miesięcy być zatrudniona na umowę o pracę ( nie mieć nic wspólnego z NAV-em) a macierzyński będzie później naliczany z trzech ostatnich miesięcy (w szczególnych przypadkach mogą wziąć pod uwagę sześć ostatnich miesięcy)...jeśli bym była zarejestrowana w NAV-ie to bym otrzymała tylko becikowe...więc jak to z tym jest???kogo słuchać???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
kasiaiwaldek napisał:
ciekawa jestem kto ma rację???...piszecie tutaj, że osobie która jest zarejestrowana w NAV-ie z prawem do dagpenger przysluguje urlop macierzyński...ja dowiadywałam się w NAV-ie, u trzech księgowych i kilku jeszcze norwegów i każdy mi mówił to samo...aby otrzymać urlop macierzyński muszę conajmniej ostatnie sześć miesięcy być zatrudniona na umowę o pracę ( nie mieć nic wspólnego z NAV-em) a macierzyński będzie później naliczany z trzech ostatnich miesięcy (w szczególnych przypadkach mogą wziąć pod uwagę sześć ostatnich miesięcy)...jeśli bym była zarejestrowana w NAV-ie to bym otrzymała tylko becikowe...więc jak to z tym jest???kogo słuchać???
www.nav.no/Familie/Svangerskap%2C+f%C3%B...nger+ved+f%C3%B8dsel

Odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok