Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Bogunia to super, ze wszystko minelo a jak z jedzonkiem? maluszek je cos wiecej czy z tym dalej problemy?

Ja mialam miec tlumacza na wizycie u lekarza rodzinnego ale zdarzylam urodzic i od tamtej pory nie biore zadnego tlumacza nigdzie. Czy lekarz rodzinny, polozna czy fizjo porozumiewam sie bez problemu po angielsku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów
Bogusia K........
(Bogunia)
Początkujący
Dzięki sama się ciesze,że wszystko minęło

Tuptusiowata jak narazie mojemu coś się odwidziało i wcina 100mln co 3-4 godz wiec narazie poczekam z kaszką bo w nocy nie mam problemów z nim
Ja sie o tłumacza nie prosiłam sami mi go przydzielili więc jak jest to jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
Ja tlumacza jak mam wizyte z malym to wole miec, bo to wiadomo, a jeszcze sie nie zrozumie czegos waznego i bedzie ..

a moj maly cos marudny jest okropnie...ciagle marudzi i placze jak mu sie cos nie podoba....chyba skok rozjowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Anna Anna
(Ania199)
Początkujący

ciesze sie że już masz spokój kolki to tragedia... my meczylismy sie 4 miesiace...jakby jednak cos sie dzialo to zapraszam, chetnie wszystko oddam bo sie zmarnuje

co do tlumacza to mialam tylko raz u położnej, ale zrezygnowałam bo spokojnie dogadujemy sie po angielsku, a co do porodu to nawet bym nie pomyslala o nikim z zewnątrz... Inna sytuacje kiedy nie zna sie ani angielskiego ani norweskiego. Z tym drugim czuje że bedzie duży problem... Chęci nie przeliczają sie na możliwości...

Ines dziekujemu za zdjęcia:* my postaramy sie przesłać jak najszybciej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Anna Anna
(Ania199)
Początkujący
NO i jak tam Max? Czaiły mu sie te ząbki a tu masz....
Trzymajcie sie ciepło:*
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Oj czaiły i wyczaiły chyba dziąsełka mu sie zaczeły zmieniac wiec mysle, ze lada chwila cos wyjdzie bo jest marudny i temp ostatnio miał ponad 38. szok. Bedziemy czekac na Leona z zabkami

Max ogolnie nauczyl sie a raczej probuje sie podciagac aby wstawac na nozki, lapie sie szczebelek lozeczka, oparcia sofy lub moich rak i sie stara podniesc ale jeszcze ma za malo sil. A jak go pstawie i sie trzyma oparcia lub mnie to stoi i stoi hehe wiec jeszcze troche i mi synus zacznie smigac

Ja mialam miec, na tej jednej, bo nie wiedzialam czy dam rade wytlumaczyc a potem juz nie biore. Rozumiem wszystko co moiwa, one rozumia mnie i jest ok. I zawsze to jednak szkolisz jezyk jednak, bo rozmawiasz w danym jezyku a norweski Ania przyjdzie z czasem, jak nasze bąble do przedszkola pojda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
j.j brak
(justyna3)
Nowicjusz
witam mamusie mam pytanie moze ktoras z was mi pomoze moj synek ma zaraz 6 miesiecy i od wczoraj mi goraczkuje ma 38,5 stopni goraczki jest marudny nie chce mi jesc a jak daje mu herbatki to tak sie zachowuje jak by go parzylo czy to moga byc zeby bo juz nie wiem co mam robic daje mu czopki na zbicie temperatury to jest troszke lepiej a na dolnych dziaselkach cos tam troszke widac ale czy to jest to to nie wiem z gory dziekuje za odpowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
My ostatnio mamy to samo. Temperatura wysoka, dziecko marudne i wychodzą ząbki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Marzena Maciaszek
(baldeczek)
Wiking
mogą to być zęby albo tzw trzydniowka. jezeli jest tylko goraczka i to taka duza. poczekaj trzy dni i jak przejdzie i dostanie wysypiki tzn ze to trzydniowka a jak nie to zęby. chociaz przy zęba nie powinna byc taka duza gorączka. dawaj dużo pic, moze byc przegotowana woda o temperaturze pokojowej. ja ta ostatnio miałam. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Dziewczyny te co kupuja mleko Hipp Combiotic 2 niech się nie martwią jeśli w opakowaniu będzie inna konsystencja mleka i mniejsza miarka jak bylo poprzednio w 1 niz dotychczas. Wczoraj kupiłam mleko Hipp Combiotic 2 i patrze a tam mniejsza miarka oraz proszek jak mąka, w smaku duzo słodsze a do tej pory była duza miarka, proszek wiorkowaty i nie za bardzo w smaku. Zostal zmieniony sklad mleka, zrezygnowali ze skrobi i dodali troche laktozy. Nie ma podanej informacji na opakowaniu ale jest na ich stronie norweskiej.

Więc jak by co spokojnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok