Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Ile kosztuje wynajecie pokoju w Norwegii? - Norwegia

42 Posty
Irena Binder
(selena)
Nowicjusz
Witajcie, mamy!
Wiem że pytanie troche nie na temat ale te z was które przyjechały tu same, bez meżów (i zaczynały od zera), możecie mi podpowiedzieć? tak w przeliczeniu na polska walutę...Pytam zarówno o pokoje w małych miasteczkach , jak i dużych miastach-obojętnie.....czy moze u kogoś sie zatrzymałyście, ile was to kosztowało? Bardzo proszę o odpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
selena napisał:
Witajcie, mamy!
Wiem że pytanie troche nie na temat ale te z was które przyjechały tu same, bez meżów (i zaczynały od zera), możecie mi podpowiedzieć? tak w przeliczeniu na polska walutę...Pytam zarówno o pokoje w małych miasteczkach , jak i dużych miastach-obojętnie.....czy moze u kogoś sie zatrzymałyście, ile was to kosztowało? Bardzo proszę o odpowiedź.

Co prawda nie jestem Kobietą tym bardziej Matką ... Jednak :
- Twoje zapytanie jestBARDZO źle sprecyzowane i sformułowane ...!
- Za bardzo obszerne , jak na Norge , dlatego odpowiedzi może być TYSIĄCE i każda będzie zarazem prawdziwa i fałszywa , w zależności od punktu przydatności .

---
Powinnaś bardziej sprecyzować własne potrzeby związane z lokalem mieszkalnym .
Ponieważ w Norge , najpierw liczy się miejsce Pracy , a dopiero następnie , mieszkanie
---
Co z tego , że dane mieszkanie o bardzo wysokim standardzie będzie za darmo , jak tam gdzie akurat jest to w promieniu 100km. niema żadnej pracy , a w Norge 100km to taka sobie skromna odległość .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Irena Binder
(selena)
Nowicjusz
w takim razie powiedz mi JAK to pytanie powinno byc według ciebie sprecyzowane? rozumiem, że ty sam najpierw znalazłeś pracę na odległosć(dużą odleglosć) a potem już pracując szukałeś lokalu? (tylko pytanie:gdzie nocowałeś w tym czasie?) poza tym nie pytam o mieszkanie ale o POKÓJ. może sie poprostu wypowiedz ,jak ty to robiłeś, zamiast mi wytykac "źle sformulowane pytanie"?......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Irena Binder
(selena)
Nowicjusz
w każdym razie w dalszym ciagu czekam na odpowiedzi ze strony kobiet, ktore, mam nadzieję ,odpowiedzą mi konkretnie na moje pytanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
selena napisał:
w takim razie powiedz mi JAK to pytanie powinno byc według ciebie sprecyzowane? rozumiem, że ty sam najpierw znalazłeś pracę na odległosć(dużą odleglosć) a potem już pracując szukałeś lokalu? (tylko pytanie:gdzie nocowałeś w tym czasie?) poza tym nie pytam o mieszkanie ale o POKÓJ. może sie poprostu wypowiedz ,jak ty to robiłeś, zamiast mi wytykac "źle sformulowane pytanie"?......
ECH ... obrażalska , z muchami pod nosem ... Mój post nie był złośliwy tak jak twoja riposta .
---
Dlaczego się Napinasz , później będziesz Miała więcej rozstępów i zmarszczek .! O...!
---
W Norge nie ma większego znaczenia , gdzie się Mieszka ... pokój ... mieszkanie ... Kontener mieszkalny ... Poddasze... Piwnica ... Kemping ...
Jeżeli jest to legalne to na wszystko ma się kontrakt i trzeba płacić kaucję ...! .
W Norwegi standardem jest , że ludzie mieszkają w wynajmowanych lokalach , ponad 50% tak mieszka . Młodzi wynajmują wspólnie mieszkanie /komuna / i rządzą ... !
Starsi , raczej samodzielne studia / Mini mieszkania /... Albo hotele robotnicze - kontenery - jak mają ciągłą pracę w delegacjach ...
---
Tu Tubylcy inaczej spoglądają na ten problem niż Emigranci . DOM ten prawdziwy , jest NIERAZ całkiem gdzie Indziej , niż aktualna praca i kwatera .
To tak jakby Oni , cały czas byli w rozjazdach , a na czas wolnego od pracy , jadą do własnych domów .
PISZĘ OCZYWIŚCIE o tych co pracują w Delegacjach a nie na miejscu .
---
Natomiast jak faktycznie chcesz wiedzieć jaki jest profil cenowy Pokoi to proszę zajżeć sobie na ogólno norweski portal
www.hybel.no
Korona Norweska stoi ... 0,562zł = 1 Nok i sama sobie jesteś Panią . Nikt ciebie nie oszuka .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Irena Binder
(selena)
Nowicjusz
wydaje ci sie że nie jesteś wobec mnie złosliwy ale właśnie JESTEŚ ZLOŚLIWY. I nie jestem żadna obrazalska, ani z muchami pod nosem.......zadałam proste ( w moim mniemaniu) pytanie i liczyłam na prostą odpowiedź, zamiast tego uzyskałam komentarz o "źle sformułowanym pytaniu", zamiast tego całego komentarza, wystarczylo podać mi sam link do tej strony i nie byłoby całej tej dyskusji, nie sądzisz?
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Gabriel Bąk
(Gab)
Wiking
Selena, ależ z Ciebie niewdzięczne dziewuszysko ! Gabriel nie był złośliwy i gdybyś nie zauważyła to tylko on udzielił Ci jakiejkolwiek informacji.

Z Twoim sposobem bycia i charakterkiem, radzę żebyś została w PL.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Irena Binder
(selena)
Nowicjusz
A ciebie o zdanie nikt nie pytał. i nie obrażaj mnie określeniami "niewdzięczne dziewuszysko" bo ja ciebie też mogę w pewien sposób określić ale sobie daruje. i nie udzielaj innym takich rad, sam sobie siedz w PL. Do ciebie nie pisałam, więc poco sie udzielasz. Nie lubie tego typu ludzi co sie wtrącają do cudzych rozmów i jeszcze obrażają ich uczestników. zadałam pytanie, uzyskalam odpowiedz z komentarzem który byl w sumie zbędny i ty nie potrzebnie sie tu udzielasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Irena Binder
(selena)
Nowicjusz
I wiesz co??? za te twoje "porady" ja tobie proponuje zostać w PL, bo nikt nie lubi na siłe udzielanych porad.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Pokój w Stavanger od 4 tys koron w górę to jest 2 tys zł.
Tutaj na finn.no możesz zobaczyć jakie są ceny pokoi.
Pokoje w Oslo dla przykładu:
www.finn.no/finn/realestate/lettings/res...amp;PROPERTY_TYPE=17
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok