Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

JAK WYKORZYSTYWAĆ NORWESKI SOCIAL? EVA (5/10) Moja Norwegia #15 - Norwegia

Czytali temat:
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
W tym temacie znajdują się komentarze do wideo JAK WYKORZYSTYWAĆ NORWESKI SOCIAL? EVA (5/10) Moja Norwegia #15
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Dzisaj w radiu uslyszalem informacje, ze 55% uchodzcow po 2 latach znajduje prace lub trafia na uniwersytet. Komentarze o Solalijczykach z ust tej Pani uważam więc za rasistowskie i nieprawdziwe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Witam panią polityk i powiem pani jeżeli do Norwegi przyjedzie Polska rodzina i nie chce zostać długo w Norwegi mają polskie paszporty i są obywatelami polskimi a państwo Norweskie odbiera im dzieci TO POWIEM PANI JAK TO SIĘ NAZYWA
PORWANIE OBYWATELA INNEGO KRAJU
prawo międzynarodowe ma odpowiednią nazwe na tego typu sprawy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Jak można odebrać dziecku rodzine
Jak można wysłać dziecko do ocych ludzi kulturowo
Czy wie pani co to więzi rodzinne ?
Czy wie pani jaką miłością są dla polaków dzieci
Jak można dać na wychowanie chrzścijańskie dziecko do muzułmanuw
Jeżeli przyjade do innego kraju i wbew mojej woli zostaje pozbawiony wszelkich praw i wolności bo to dziecko zostaje uwięzione to tak samo jakbym ja czyli dorosły został zamknięty w węzieniu a nie popełniłem przestępstwa
TO JEST PORWANIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
jurijgagarin napisał:
Witam panią polityk i powiem pani jeżeli do Norwegi przyjedzie Polska rodzina i nie chce zostać długo w Norwegi mają polskie paszporty i są obywatelami polskimi a państwo Norweskie odbiera im dzieci TO POWIEM PANI JAK TO SIĘ NAZYWA
PORWANIE OBYWATELA INNEGO KRAJU
prawo międzynarodowe ma odpowiednią nazwe na tego typu sprawy


Interesuje mnie jaka to jest nazwa. Czy moglbys przytoczyc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Cham moja odpowiedż ta pani polityk ma poglądy rasistowskie i nie powinna zajmować żadnych funkcji publicznych poniewarz tacy politycy prowadzą do nienawiści człowieka przeciw drudiemu człowiekowi gardzę takimi politykami .Ta pani najpierw zdradziła ojczyze i polaków to potem robi wszystko żeby niszczyć polaków ta pani to zrdajca narodu ta pani powinna być odizolowana od publicznych mediów bo sieje ziarno nienawiści . mam żone z Mongoli jestem mieszńcem międzynarodowym ludzie powinni się szanować a nie głosić mowe nienawiści
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Wszystko jest ladnie i pieknie Nie widze tylko odpowiedzi na moje pytanie. Widze tylko zlosc i bezradnosc. Zadnej logigki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Pozdrawiam kolegę Jura Gładysz - dobrze mówisz!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok