Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wiara w Boga pomogła mi wrócić z Norwegii po 7 latach TOMASZ #8 (1/2) - Norwegia

Czytali temat:
pawel kamilowski Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Sławomir3 Łukasz Ch Beatka51011 Szkopik (1560 niezalogowanych)
1 Post
Filip45
(Filip45)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do wideo Wiara w Boga pomogła mi wrócić z Norwegii po 7 latach TOMASZ #8 (1/2)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Filip45
(Filip45)
Wiking
Akurat zajmuje się statystyką sortowania śmieci w norwegii, niestety w Oslo około 23% społeczeństwa sortuje, w innych miastach jest znacznie gorzej. Taka jest ekologiczna Norwegia. Podtrzymuje że norwedzy zawsze będą nas traktować jak intruzów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Filip45 napisał:
Akurat zajmuje się statystyką sortowania śmieci w norwegii, niestety w Oslo około 23% społeczeństwa sortuje, w innych miastach jest znacznie gorzej. Taka jest ekologiczna Norwegia. Podtrzymuje że norwedzy zawsze będą nas traktować jak intruzów.

Znakomite stwierdzenie Dowiedzialem sie wlasnie ze srodowiskowa hipokryzja Norwegow jest czynnikiem ktory determinuje nastawienie noweskiego spoleczenstwa do Polakow. Piekne
Tak wlasciwie..........to czego w tych polskich szkolach ucza?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Hahahaha............uratowany , niedzielny poranek Pan Tomasz jest wspanialy. Swoim polotem i utwierdzeniem w wierze zaimponowal mi. Najpiekniejszym jego wnioskiem bylo: .........wszyscy zwracaja sie do siebie bezosobowo na "Ty". Po imieniu Piekne! Bezosobowo po imieniu Ach..................co ta wiara czyni z czlowieka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok