Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Transport auta do Polski. - Norwegia

Czytali temat:
N O noregg Nauka Transport Piotraudi Riggman Wladman arja.taolima (1963 niezalogowanych)
72 Posty
N O
(xtrail)
Początkujący
Witam.Mam pytanie kupiłem samochód w Norge i potrzebuje go zabrać do Polski.Mam umowe kupna na siebie nie posiadam jeszcze ubezpieczenia.Czy ktoś może wie jak to załatwić gdzie zgłosić?Z góry dziękuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
na FB zaltwiaj takie sprwy, tutaj te forum juz od kilku lat nie zyje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail)
Początkujący
Bo nasi rodacy patrzą jak tylko kogoś wydymać a nie pomódz za granicom.Zadnej jedności tylko zazdrość i chciwość!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
xtrail napisał:
Bo nasi rodacy patrzą jak tylko kogoś wydymać a nie pomódz za granicom.Zadnej jedności tylko zazdrość i chciwość! Jaka to chciwość lub zazdrość w twoim przypadku? Trzeba było przed zakupem, zainteresować się procedurami legalności w danym kraju i teraz nie miał byś kłopotów proceduralnych.
Kupiłeś na łapu capu to teraz pewnie zapłacisz więcej niż za samo auto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail)
Początkujący
Gabryś jak nie jesteś życzliwy dla innych to bynajmniej śię nie udzielaj bezinteresownie pamiętaj karma wraca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
xtrail napisał:
Gabryś jak nie jesteś życzliwy dla innych to bynajmniej śię nie udzielaj bezinteresownie pamiętaj karma wraca.Pieprzysz jak potłuczony, co w tym konkretnym przypadku ma moja życzliwość lub jej brak do tego konkretnego tematu. W swojej wypowiedzi bezpodstawnie oplułeś innych, a na zwróconą wagę i konkretne info nadal ziejesz jadem.
A kysz, kysz SIO.
---
Przy okazji, masz jakąś pracę z noclegiem dla emeryta? PILNA na WCZORAJ, oraz miejsce na parking dla auta?
Pamiętaj, że jak odpowiesz negatywnie, to twoja przepowiednia /o karmie/ się spełni.
Jak odpowiesz pozytywnie, to twoje opluwanie będzie nadal bezpodstawne.
I co i jak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail)
Początkujący
Zmień lekarza bo ten cię oszukuje .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
xtrail napisał:
Zmień lekarza bo ten cię oszukuje .
Niemoszlife, naprafte.
Cósz mosze faktycznie tak srobiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michał300
(Michał300)
Wiking
Jestem świeżo po załatwianiu takich spraw, bo również kupiłem samochód w Norwegii. Z miłą chęcią pomogę pisz na priv, ja zaczynam nockę odpisze jutro na czasie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail)
Początkujący
Witam jak możesz to opisz lub dzwoń 46393759 lub podaj nr tel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok