Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

13
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Licencja tv, plombowanie itp - Norwegia

193 Posty
Ewa Adam
(MalaCzarnaEwa)
Stały Bywalec
Wyprowadzam sie na nowe mieszkanie i po przemysleniu, ze w sumie w polskiej tv nic ciekawego, a i w norweskiej tez niezbyt, (moje zdanie), postanowilam, ze czas odmozdzyc glowe i pozbyc sie oplat i tv odbiornika. Ale poniewaz jestem techniczna blondynka nie bardzo wiem o co chodzi z tym plombowaniem telewizorow. Kupilam kiedys telewizor, zarejestrowalam, placilam. Teraz albo bym go sprzedala albo zaplombowala poniewaz syn by go w sumie tylko do grania na xboxsie uzywal jako monitora. Stad pytanie, jak to ogarnac. O co chodzi z tym plombowaniem. Kto, gdzie i za ile. Druga sprawa sprzedaz, jak udowodnic, jakies potwierdzenie? Dzieki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
przyjedzie Pan i wszystko ogarnie w 15 minut
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
tu masz rozne sposoby na pozbycie sie, poczytaj sobie

www.dinside.no/okonomi/hvordan-slippe-nrk-lisens/61091322
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Ewa Adam
(MalaCzarnaEwa)
Stały Bywalec
Plombowanie 1250 koron i moga byc juz jutro. I ok, tylko i tak trzeba zaplacic, zeby potem nie placic. W sumie sie to szybko zwraca. Natomiast bardziej bylabym nastawiona na np sprzedaz telewizora, jak wtedy zapatruje sie nrk, jak udokumentowac taka sprzedaz. Napisalam do nich mejla, zobacze co odpisza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
janusz kula
(cyborg250168)
Wiking
Witaj i jak jest odpowiedz co do sprzedanego tv ? ja sprzedałem TV i nie mam więc za co mam płacić ?pozdrawiam Jasko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Ewa Adam
(MalaCzarnaEwa)
Stały Bywalec
cyborg250168 napisał:
Witaj i jak jest odpowiedz co do sprzedanego tv ? ja sprzedałem TV i nie mam więc za co mam płacić ?pozdrawiam Jasko


Odpowiedz jest i nie ma, bo zadalam dwa pytania w jednym, a oni maja problem z odpowiedzia na pytania dluzsze niz dwa slowa, takie mam czasem wrazenie. Napisalam mejla dotyczacego tylko sprzedazy, jak odpisza dam znac. Co do plombowania potwierdzili, ale trzeba to zrobic przed poczatkiem okresu rozliczeniowego, czyli przed 1.06 np, jesli pozniej zaplombujesz to i tak za caly ten okres placisz...spoko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok