Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

43 Posty
Georg M.
(nieznajomy30)
Nowicjusz
tak tylko kwestia czy znajdziesz takiego co przyjdzie tylko podlączenia zrobic tu jest troche inaczej jak w pl a jak bierzesz elektryka ktory ma rabaty to jeszcze na tym mozesz zyskac wzgledem materialu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
XY YZ
(Watrobka89)
Początkujący
no ta...
słuchaj sprawdziłem to i jest tak jak mówiłem. Jest stara instalacja z dwoma przewodami. W jednym pokoju nie ma grzejnika a pod oknem wystają 2 przewody. I teraz pytanie właśnie w nawiązaniu do wcześniejszych. Chcę zawiesić tam grzejnik elektryczny i podłączyć do tych wystających przewodów. Stąd moje 2 pytania :
1. Założyć w to miejsce gniazdko bez uziemienia czy założyć gniazdko z uziemieniem i zmostkować je ?
2. Czy po prostu połączyć ten grzejnik z tymi przewodami poprzez kostki wago i zaślepić to zaślepką i już.
??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Tomasz Kotkowski
(tomkot73)
Wiking
PR 2,5 kwadrat albo 1,5 kwadrat. NA goły przewód załada się jordstrompe i masz wszystko jasne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Georg M.
(nieznajomy30)
Nowicjusz
Nie zwyczajny jestem prowadzenia nauk el zapraszamy na priv ustalimy termin szczegóły przyjade zrobię i kazdy będzie zadowolony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
XY YZ
(Watrobka89)
Początkujący
zeby gniazdko zalozyc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Georg M.
(nieznajomy30)
Nowicjusz
Oszczędzać to by kazdy chciał... A uczyć się nie było komu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
XY YZ
(Watrobka89)
Początkujący
Zapytałem o radę, którą wymieniłem w dwóch punktach. Osoba inteligentna i skora do pomocy potrafi napisać w 1 zdaniu, którą opcję wybrać. Nie ma potrzeby robić z tego wielkiego HALO Do Bergen chcesz jechać, żeby gniazdko założyć w 2 minuty ? ;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Georg M.
(nieznajomy30)
Nowicjusz
a kto tu robi jakies halo?? człowieku wyluzuj troche bo za bardzo sie spinasz bylem w drodze jak pisalem dlatego nie moglem sie skupic dokladnie na przeczytaniu twojego całegoo wpisu na telefonie podczas jazdy autem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
XY YZ
(Watrobka89)
Początkujący
nie spinam sie ;p Do mnie już jedziesz ? Poczekaj ! Jeszcze nic nie ustaliliśmy !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok