Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

W jaki sposób uzyskaliście swoje uprawnienia DSB? - Norwegia

8 Postów
mkmkmk
(mkmkmk)
Wiking
Dzień dobry!

W tym temacie chciałbym poprosić elektryków z uprawnieniami DSB, najchętniej tych którzy stosunkowo niedawno je uzyskali ale niekoniecznie, aby opisali w zwięzły sposób:
-jakie dokumenty w swoich przypadkach zawierali
-z usług jakiego tłumacza korzystali przy tłumaczeniu dokumentów (kogo możecie polecić?)
-ile trwało tłumaczenie i jakie były koszta
-ile trwało oczekiwanie na odpowiedź norweskiego urzędu i w jaki sposób następuje odbiór uprawnienia

-w jaki sposób uzyskiwaliście certyfikat FSE?

W internecie jest dużo informacji które już przeczytałem i z tych zlepków jakie przeczytałem mam już jakiś ogląd, ale chciałbym jednocześnie poznać Wasze przygody związane z uzyskaniem tych uprawnień. Chciałbym skorzystać z Waszego doświadczenia przy uzyskaniu swoich. Nie chciałbym popełnić jakiegoś błędu a być może informacje jakie tu się znajdą pomogą również innym w szybkim i sprawnym wnioskowaniu.

dzięki
MK
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Wiking
Cześć.

Za mnie to załatwiło adecco w Polscejakiś czas temu.
Wymagali szkoły o kierunku elektryk(min.4 lata)
Doświadczenie min3 lata.
Jakoś tak to było, Reszty nie pamiętam. Co do FSE to takie Polskie BHP a to nawet przez internet załatwiasz.

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok