Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Mechanik poszukiwany - Norwegia

Czytali temat:
ANDY A. Wojciech Swies jan paweł Daniel Tomaszuk z s Przemek Spytek Kasia K boj fra oszlo Monikka1 Ole_Nordmann Zorro Zorro Paulina75 W (2744 niezalogowanych)
11 Postów
Paulina75 W
(Paula75)
Wiking
Czy jest na forum jakis mechanik? Ostatnio uslyszalam jakies zgrzyty w tylnym kole (chyba). Czy to moze byc kamień czy cos poważniejszego? Jak mi sie uda wkleje film.
Z gory dziękuje za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Paula75 napisał:
Czy jest na forum jakis mechanik? Ostatnio uslyszalam jakies zgrzyty w tylnym kole (chyba). Czy to moze byc kamień czy cos poważniejszego? Jak mi sie uda wkleje film.
Z gory dziękuje za pomoc.

Podczas jazdy?
Podczas hamowania?
Jakie auto? Obstawiam koniec klockow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Zorro Zorro
(Zorro07)
Wiking
naprawianie samochodu pzrez net..to ci dobre buhahahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Paulina75 W
(Paula75)
Wiking
Podczas jazdy i to nie zawsze. Golf. Film jest na YouTube pod tytulem co to za zgrzyty w kole? Nie udaje mi sie go tu wkleic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Paulina75 W
(Paula75)
Wiking
Toms nie chodzi o naprawę tylko sugestie. Dobry mechanik pozna po dzwieku o co chodxi. Jesli będzie to cos poważnego na pewno wybiorę sie do warsztatu. Przez net na pewno nie bede go naprawiac . Nie obawiaj sie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Paula75 napisał:
Podczas jazdy i to nie zawsze. Golf. Film jest na YouTube pod tytulem co to za zgrzyty w kole? Nie udaje mi sie go tu wkleic.
Wklej link z youtube
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(zdzisek778)
Początkujący
zgrxyty no to rzeczywiscie do mechanika
kolo tez mozesz sobie sciagnac i popatrzec
a znajac zycie kobita wlascicielka to dawno nie bylo nic sprawdzane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Paulina75 W
(Paula75)
Wiking
Próbowałam wkleic link alw pokazuje sie błąd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Paula75 napisał:
Toms nie chodzi o naprawę tylko sugestie. Dobry mechanik pozna po dzwieku o co chodxi. Jesli będzie to cos poważnego na pewno wybiorę sie do warsztatu. Przez net na pewno nie bede go naprawiac . Nie obawiaj sie.

Babo.Za przeproszeniem...Jezeli cos zaczyna zgrzytac,to samo sie nie naprawi.A bedzie zgrzytac coraz bardziej.Na uj Ci sugestie z internetu,skoro tak,czy siak musisz isc do mechanika,bo sama tego nie naprawisz.Czy to lozysko,czy inna sprawa.Mechanik obejrzy i zrobi ot co...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok