Czy jest na forum jakis mechanik? Ostatnio uslyszalam jakies zgrzyty w tylnym kole (chyba). Czy to moze byc kamień czy cos poważniejszego? Jak mi sie uda wkleje film.
Z gory dziękuje za pomoc.
Z gory dziękuje za pomoc.
1 NOK
Poszukujemy pracowników rozbiórkowych do projektu w Skien.