Witam wszystkich..
chciałbym od Was się dowiedzieć jaki polecacie Internet mobilny, Telenor czy NetCom? Jak z zasięgiem? Co potrzeba do podpisania umowy? Z góry dziękuję za odpowiedzi
11 Lat, 3 Miesięcy temu
1 NOK
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Svelvik. W gabinecie możliwa jest komunikacja w języku polskim. Zespół jest międzynarodowy – większość pracowników mówi po polsku :) Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych tj.: - leczenie zachowawcze (tj wypełnienia,czyszczenie itp) - leczenie kanałowe - chirurgia - odbudowa protetyczna zniszczonych oraz brakujących zębów - ...