Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

ładowarka solarna do samochodu - Norwegia

Czytali temat:
14 Posty
Ewa L
(efa)
Wiking
Na stronie Leroy Merlin widziałam ładowarki solarne do akumulatorów samochodowych www.leroymerlin.pl/elektrycznosc/baterie...ladowarki,a1087.html . Urządzenie pomysłowe, nie wiem tylko jaka wydajność. Swoją drogą to może być bardzo przydatne na biwaku, z dala od cywilizacji. Solar na dach, przetwornica do akumulatora i mamy własne 230 V . Oczywiście na wszelki wypadek wolałabym mieć chyba niezależny akumulator, by samochodowy się nie rozładował.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
nie zawracaj tym sobie głowy ,chyba że chcesz tym naładować telefon
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
awaryjnie to już lepiej to: www.e-sciany.pl/a/17124,agregat-pradotwo...kompaktowy-i-wydajny

na biwaku jak znalazł, do tego tv, satelite do drzewa, jakiś mobilny net z dużym limitem transferu i możesz poczuć się jak w domu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Też mi się podobają te solarne power banki, bo chyba to masz na myśli? Ja się przymierzam do zamówienia tego: www.agito.pl/ladowarka-przenosna-sunen-s...s5000y/pd/DPC9TMBBM/ bo w moim przypadku (częste podróże, notoryczne zapominanie o ładowarce) ratowałoby mi to życie. Z drugiej jednak strony nie bardzo mam pojęcie ile coś takiego się musi ładować, żeby być potem "gotowe" do pracy? Ktoś z Was może ma doświadczenie? Bo ja jestem z gatunku zapominalskich i boję się, że nie raz zdarzyłoby mi się zapomnieć naładować...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
[quote][awaryjnie to już lepiej to: www.e-sciany.pl/a/17124,agregat-pradotworczy-kompaktowy-i-wydajny

na biwaku jak znalazł, do tego tv, satelite do drzewa, jakiś mobilny net z dużym limitem transferu i możesz poczuć się jak w domu. /quote]

Plus nauszniki bo 68 db
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(misiek86)
Stały Bywalec
Porządne takie sprzęty są firmy Goal Zero. www.goalzero.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok