Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

636 Postów
Wyjadacz
a jak ja napisalem ze norweska telefonia jest do tylu kilkanascie lat, to pewne norweskie pacholki mnie wysmialy,mniejsza z tym.
ale jak wybieracie do polski numer i lebara nalicza od zaraz nawet polaczenie oczekujace tez nie umia wytlumaczyc,rzna i kantuja na calego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Rżną jak tylko mogą
Taki przykład: W Polsce cywilizowanym kraju płacisz za połączenie za granicę średnio 1,5zł/minutę przy zarobkach około 15 zł/godzinę
Tutaj płacisz około 1,5kr/minutę przy zarobkach około 100kr/godzinę
Dla jasności stawki są podane w przybliżeniu, bez żadnych promocji.
Jest mnóstwo rejonów w Polsce gdzie nadal trzeba wychodzić za stodołę aby zadzwonić bo zasięgu nie ma, a hasło reklamowe aby sobie kupić darmowe sms-y do tej pory obowiązuje i nikt nie traktuje tego jak przekręt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
ale wiem czarno na bialym za co place,
i nikt mnie nie kantuje i nie przerywa polaczen .
hallo co to jest stodala?
ja dzwonie z domu.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
GRZES zadzwon sobie na polski numerek i jesli ktos nie odbiera a ciebie skasuja jak sie bedziesz czul?
narka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
No niestety tanie sieci komorkowe sa bardzo podobne do tanich lini lotniczych cos za cos
zawsze mozna kupic w ''normalnej'' sieci komorkowej abonament do rozmow w Norwegii... a w domku zalozyc np.Telio gdzie jest bardzo tani i do tego sprawdzony..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Nie chce mi się, ale odpiszę. Może nie wiesz co to stodoła, ale pewnie wiesz co to google to sobie sprawdź.
Naliczanie opłat za granicę zależy od umowy wypożyczania nadajników. Nasze sieci biorą za to pieniążki od Norweskich operatorów więc oni złośliwie naliczają Ciebie. Takie niestety chore zasady panują w tym biznesie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Aleksander L*******
(Alexander)
Wiking
Ustawieniam GPRS w Lebara pod iPhone'a

Ma ktos moze ?

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Marcin :)
(Marcinlbn)
Początkujący
Grzes203 napisał:
Nie chce mi się, ale odpiszę. Może nie wiesz co to stodoła, ale pewnie wiesz co to google to sobie sprawdź.
Naliczanie opłat za granicę zależy od umowy wypożyczania nadajników. Nasze sieci biorą za to pieniążki od Norweskich operatorów więc oni złośliwie naliczają Ciebie. Takie niestety chore zasady panują w tym biznesie.


a niby do czego norweskiemu operatorowi nadajnik za granicą? umowy roaming'owe ustalą cenę połączenia międzynarodowego... a wypożyczanie nadajników... chyba masz na myśli wirtualnych operatorów którzy nie mają własnej infrastruktury sieci bazowych i ją po prostu dzierżawią.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
312 Posty
M D
(Mikael)
Stały Bywalec
Alexander napisał:
Ustawieniam GPRS w Lebara pod iPhone'a

http://www.networknorway.no/article.php?articleID=5963&categoryID=408#iPhone%203.0
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Wiking
Poruszeni i wstrząśnięci, w obliczu tak wielkiej tragedii, łączymy się w bólu i modlitwie z rodzinami ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem oraz wszystkimi Polakami pogrążonymi w żałobie...

Dlatego też pragniemy poinformować wszystkich użytkowników Lebara, iż od 13.04.2010 do 17.04.2010 będzie można wysyłać z kart Prepaid jak i Postpaid, gratisowe wiadomości SMS do Polski.

Z pozdrowieniami Lebara AS
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok